MSI B350M Gaming Pro sisteme bluetooth aparatı önerisi

Tribalsatak

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemim:
  • MSI B350m Gaming Pro Anakart
  • Ryzen 7 1700 İşlemci
  • WD 1TB Caviar Blue 7200RPM 64MB WD10EZEX Harddisk
  • Adata SU800 128GB SSD
  • Gigabyte RX560 Ekran Kartı
  • Akasa Venom LX 600W 80+ Bronze Kasa
  • G-Skill RipjawsV 3000MHz RAM
  • Windows 10 Pro 64Bit
Masaüstü bilgisayar olduğu için, sistemimin kendi Bluetooth özelliği yok diye biliyorum. O yüzden Bluetooth aparatı almak istiyorum. Bu işten pek anlamadığım için önerilerinizi bekliyorum. Bluetooth'u, Bluetooth kulaklığımla kullanacağım.

Son düzenleme:
Bütçe ne kadar? Kulaklığınız hangi bluetooth versiyonunu destekliyor? (en fazla)
Bluetooth versiyonu olarak "V2.1+EDR" yazıyor hocam. Belirli bir bütçe yok ama ne kadar ucuz olursa tercihimdir. İşimi görsün yeter. Tabi kulaklığın kalitesi de düşmesin yani. Ses kalitesi, çekim kalitesi filan kullanılan aparata göre değişecekse ona göre bir şey alırım. :)

Son düzenleme:
Kulaklık çok fazla kaliteli birşey değil ise Şu ürünlere bir bakabilirsin, marka değiller ama iş görürler. orlatalama 20-30 tl ye mantıklı ürünler alınabiliyor ama orjinal marka elan istersen 60-70 tl'ye de var. En sonda verdiğim LogiLink BT0037 Benim favorimdir. Hayırlı alışverişler. Umarım yardımcı olmuşumdur:)

iş görenler:
Bluetooth 4.0 Usb Alıcı Dongle - n11.com
---
ORICO BTA-403 Mini USB Bluetooth 4.0 Adapter Dongle for Smartphone Tablet Speaker Headset Mice Keyboard -Red

Orjinal ürünler:
90IG0070-BW0600 ASUS USB-BT400 - USB Controller - 3 Mbps - Bluetooth 4.0,Bluetooth,USB

LogiLink BT0037 USB Bluetooth V4.0 Dongle, Class 1, IVT Fiyatı

Kulaklık çok fazla kaliteli birşey değil ise Şu ürünlere bir bakabilirsin, marka değiller ama iş görürler. orlatalama 20-30 tl ye mantıklı ürünler alınabiliyor ama orjinal marka elan istersen 60-70 tl'ye de var. En sonda verdiğim LogiLink BT0037 Benim favorimdir. Hayırlı alışverişler. Umarım yardımcı olmuşumdur:)

iş görenler:
Bluetooth 4.0 Usb Alıcı Dongle - n11.com
---
ORICO BTA-403 Mini USB Bluetooth 4.0 Adapter Dongle for Smartphone Tablet Speaker Headset Mice Keyboard -Red

Orjinal ürünler:
90IG0070-BW0600 ASUS USB-BT400 - USB Controller - 3 Mbps - Bluetooth 4.0,Bluetooth,USB

LogiLink BT0037 USB Bluetooth V4.0 Dongle, Class 1, IVT Fiyatı
Eyvallah hocam çok sağolasın. Konu ağ donanımlarında diye kimse bakmıyordu zaten. :) O yüzden çok yardımcı oldunuz, teşekkürler. Son olarak bir şey sorcam. Benim kulaklığım 2.1 Bluetooth destekli yazıyor. 4.0 destekli ürünü alınca bir problem olmayacak mı?

Öncelikle senin kulaklığın Bluetooth 2 familyasından. Ve vermiş olduğum linklerdeki ürünler Bluetooth 2.∞ sürümlerini destekliyor. Edr ibaresini tam olarak bilmiyorum ama son vermiş olduğum linkte* de Edr ibaresi vardı. Muhtemelen hepsi uygundur. Bu arada kulaklığının marka modelini verirsen memnun olurum. Ürün tercihini ise eğer kulaklığın çok üstün kaliteli değilse fazla pahalı ürünlere bakma kalitesini pek farketmezsin ama cihaz pahalı birşeyse denginde bir aparat iyi olacaktır. Yani üstün kalite kulaklıklar genelde oyuncu ve stüdyo kulaklıkları oluyor onlar da genelde kablolu oluyor. Telefon/mp3-4 ile müzik dinlemek için kaliteli Jbl, Sony, Philips kulaklıklar var onlarda pek masaüstü bilgisayar için ideal mi bilmem. Tabi zevklerrenkler tartışılmazdır. Cıhaz aldıktan sonra konuya geri dönüş yaparsan memnun olurum.

*:LogiLink BT0037 USB Bluetooth V4.0 Dongle, Class 1, IVT Fiyatı

KARDEŞİM BU ARADA EKRAN KARTINI BENCE BURADAN SAT 2. El Bilgisayar Ve Parça Alinir Satilir

VE RX 580 AL PARA VARSA TABİ

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı