MSI B350M VDH Pro EZ Debug LED sorunu

Soldaten Voran

Hectopat
Oyun oynamıyordum. Bir baktığımda bilgisayarım'da müzik dinliyordum ve OC vardı ve çalışmıyor. Şu an 4.15 GHz almıştım Auto Clear CMOS çalışmıyor Clear CMOS olmuyor. Şu an İşlemcim yandığını veya Power supply bozuk olduğunu düşünüyorum. EZ Debug LED hep yanıyor. Offset mode 0.2500

Bilmiyorum belki şansdır lakin bende de CMOS clear olmadığında pili sokup başlat düğmesine basıp açıldıktan hemen sonra geri basip kapatıp fişi çekip bekleyip sonra pili ve fişi taktığımda olmuştu bide sen combo dene öyle.

Öyle olacağını düşünmüyorum cpu yanmadığını düşünüyorum çünkü hiç açılmazdı sıkıntı B350M vdh pro bios'ta sıkıntı olduğunu düşünüyorum bunu servis'le halletmek istemem.görüntü gelmiyo
Valla hocam ryzen ise ondanda şüphe duy. Artık ben çözemiyorum sorunların neden olduğunu işlemci anakart ram sen kaçıncı kişisin sorunu olan bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı