MSI B450-A Pro BIOS Flashback sorunu

Yer
İstanbul/Ataşehir
Merhaba arkadaşlar. Önceki BIOS'ta yaşadığım sıkıntılardan dolayı 3.nesil Ryzen desteğinden hemen önceki BIOS sürümü olan 7b86VA5 sürümüne düşürmek istedim. USB'yı FAT32 olarak biçimlendirip BIOS dosyasının adınıda MSI. ROM olarak değiştirdim. PC'yi kapatıp gerekli USB portuna USB'yi taktiktan sonra flashback+ butonuna bastım. Bastıktan sonra PC bir 5 saniye çalışıp kapandı. Bu sırada flashback+ LED'i yanıp yanıp sönuyordu. PC kapandıktan sonra bu LED hep yanık şekilde yanmaya devam etti. 10 dakika falan bekledim. Lakin sönmedi. Bende USB'yi çıkarıp normal şekilde yeniden actım PC'yi. Açılmasında falan sıkıntı yok ama sürüm düşüremedim. Yardımcı olur musunuz? Not: Tüm donanımlar takılı. Bu şekidlede yapan kişiler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde ayarlarını yaptıkran sonra başlat diyiniz.
Kullandığınız USB bellek nedir? ben 32 GB 3.0 bellekle yaptığımda yüklenmemişti eski 4 GB'lık 2.0 bellekle denediğimde olmuştu.
Even ben de o tarz belleğe denk geldim. Eski olan bir bellek ile çalıştı

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    44,3 KB · Görüntüleme: 57
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı