MSI B450-A PRO Max ve AMD Ryzen 3600X Sistemde BIOS Ekranı Bile Gelmiyor

Saviorkickb

Centipat
MSI B450-A PRO Max anakart ve AMD Ryzen 5 3600X sistemim var.
İşlemci hızını BIOS'tan Auto yaptım. RAM Corsair 16 GB 3200HZ. BIOS'tan RAM hızını 3200 seçtim. Kapattım açtım PC çalıştı. Sonra kapatıp yemeğe gittim, geldim açtım açılmıyor. Fanlar çalışıyor ama ekranda görüntü yok.
BIOS pili söktüm taktım, flash buton özelliği ile 5 farklı BIOS'un hepsini yükledim ama açamadım? Yardım edebilecek var mı?

MSI B450-A PRO Max anakart ve AMD Ryzen 5 3600X sistemim var.
İşlemci hızını BIOS'tan Auto yaptım. RAM Corsair 16 GB 3200HZ. BIOS'tan RAM hızını 3200 seçtim. Kapattım açtım PC çalıştı. Sonra kapatıp yemeğe gittim, geldim açtım açılmıyor. Fanlar çalışıyor ama ekranda görüntü yok.
BIOS pili söktüm taktım, flash buton özelliği ile 5 farklı BIOS'un hepsini yükledim ama açamadım? Yardım edebilecek var mı?
Flashbacki nasıl yaptınız?Donanımlar takılımıydı?

Pil sök tak diyor isen, yaptım onuda.
Pili söküp 4 saat bekledim açıldı, biosa girdim. Her load defaults yaptım, kaydet çık dedim. Yine açılmadı.
Başka anakart aldım, sistemi topladım yine açılmadı. İşlemci arızalı. Başka işlemci takınca çalıştı çünkü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı