MSI B450 Gaming Plus ile anakarta R5 5600X uyar mı?

syedra

Hectopat
Merhaba, yakın zamanda Ryzen 5 5600X işlemcisini almayı planlıyorum. Şu anda kullandığım anakart MSI B450 Gaming Plus bu anakarta uyumlu mu değil mi danışmak istedim. Ayrıca şu anda Ryzen 5 5600X kullanan varsa stok fanı yeterli mi? Yanında sıvı soğutma almayı da planlıyorum.

Uyar fakat BIOS güncellemesi yapmanız gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinize yarayacaktır.

Merhaba, yakın zamanda Ryzen 5 5600X işlemcisini almayı planlıyorum. Şu anda kullandığım anakart MSI B450 Gaming Plus bu anakarta uyumlu mu değil mi danışmak istedim. Ayrıca şu anda Ryzen 5 5600X kullanan varsa stok fanı yeterli mi? Yanında sıvı soğutma almayı da planlıyorum.
O işlemcide stok fan kullanmak mantıksız gibi. Eğer boyut problemi yoksa şunu alabilirsiniz: Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bios güncellemesi yaparsanız evet

Geri
Yukarı