MSI B450M-A PRO Max 4133MHz(OC) anakart BIOS güncellemesi

rihtimdakiadam

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Ryzen 5 3600 ve MSI 5600 XT Mech (OC) modellerini takacağım MSI B450M-A PRO Max anakartım bir problem yaratır mı? Herhangi bir BIOS güncellemesi vs. yapmam gerekiyor mu ayrıdan acaba. Bu anakartı kullanan ya da bilgisi olan birileri yazarsa sevinirim.
Bilgisayarı yeni aldım ve pazartesi günü elime ulaşacak, şimdiden sormak istedim.
Sistemin tüm özellikleri bu şekilde:

1612043342476.png

750 Watt PSU'lu kasa almamın sebebi ileride olası bir sistem yükseltmesinde sorun yaşamamak, ve diğer seçeneklerde sunulan Power Boost gibi markaların kasayla gelen 650W PSU'larını kullanmak istememek.

Son düzenleme:
MAX anakartlar Ryzen 3000 BIOS'u kurulu geliyor, tak çalıştır kullanabilirsin.

O sistemi ne kadara alıyorsun ya da aldın mı?
Aldım hocam, İtopya üzerinden sisteme 8200 TL gibi bir fiyat verdim. 27'sinde almıştım araya haftasonu girdiği için 1 Şubatta tahmini teslimat süresi gösteriyor kargo sitesinde. (İstanbulda oturuyorum)

Aldım hocam, İtopya üzerinden sisteme 8200 TL gibi bir fiyat verdim. 27'sinde almıştım araya hafta sonu girdiği için 1 Şubat'ta tahmini teslimat süresi gösteriyor kargo sitesinde. (İstanbul'da oturuyorum)
Sistemde kusurlu parça göremedim, güzel sistem. Biraz pahalı ama sanki.

Hayırlı olsun. Tak çalıştır kullanabilirsin. Windows kuruluysa tabii.

Sistemde kusurlu parça göremedim, güzel sistem. Biraz pahalı ama sanki.

Hayırlı olsun. Tak çalıştır kullanabilirsin. Windows kuruluysa tabii.
Evet biraz pahalı, daha uygun 650 W kasalar olsaydı seçeneklerde fiyatı düşürebilirdim ancak kalitesiz PSU kullanmak istemediğim için fiyatı arttırmak zorunda kaldım. Çok teşekkürler yorumun için.

Geri
Yukarı