MSI B450M-A PRO Max hangi chipset sürücüsü yüklenmeli?

Emre_2005

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Anakartım başlıkta da yazdığım gibi, MSI B450M-A PRO Max. En son chipset yazılımını AMD üstünden kurmuştum. Anakartın sitesine bakınca yeni chipset driverı gördüm. AMD'den indirdiğim sürüm daha yüksek bu MSI driver sayfasındaki anakartın daha stabil mi çalışması sağlıyor? Yoksa öylesine konulmuş bir alt sürüm sürücü mü?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    541,9 KB · Görüntüleme: 54
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    153,9 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
MSI'ın sitesine geç geliyor olabilir. ASUS'da da öyle mesela en son 6 ay önceki sürücü güncel olarak gözüküyor. En günceli indirmekte fayda var.

Anakartın sitesinden de yükleyebilirsiniz. Bazı özellikleri verebilir. İkisi arasında fark olduğunu zannetmiyorum.

MSI'ın sitesine geç geliyor olabilir. ASUS'da da öyle mesela en son 6 ay önceki sürücü güncel olarak gözüküyor. En günceli indirmekte fayda var.

MSI'ın sitesindekini yükleyin. Zaten o liste güncelleniyor zamanla.

Anakartın sitesinden de yükleyebilirsiniz. Bazı özellikleri verebilir. İkisi arasında fark olduğunu zannetmiyorum.

Tamamdır hepinize teşekkür ederim MSI üstünden indirip kuracağım chipseti Denetim Masası'ndan programlardan kaldırsam olur mu? Yoksa DDU gibi onunda silme bir yöntemi var mı?

Gerek yok. DDU, ekran kartı ve ses kartı içindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı