MSI B450M Bazooka Max Wi-Fi düşük hız ve dahili Wi-Fi kapanmıyor

omeryukksel

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Anakartım MSI B450M Bazooka Max Wi-Fi modeli. Ben bu anakartın BIOS ayarlarından bir türlü dahili Wi-Fi modülünü kapatamadım. Ayarlarından disable işaretleyip kaydedip çıkıyorum ama aygıt yöneticisinde hala Wi-Fi ve Bluetooth çalışıyor. Hiçbir türlü devre dışı bırakamadım, acaba anakartımda bir sorun mu var? Daha alalı 2 hafta olmadı. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Anakartım MSI B450M Bazooka Max Wi-Fi modeli. Ben bu anakartın BIOS ayarlarından bir türlü dahili Wi-Fi modülünü kapatamadım. Ayarlarından disable işaretleyip kaydedip çıkıyorum ama aygıt yöneticisinde hala Wi-Fi ve Bluetooth çalışıyor. Hiçbir türlü devre dışı bırakamadım, acaba anakartımda bir sorun mu var? Daha alalı 2 hafta olmadı. Teşekkürler.

Açık kalsın bir zararı var mı ki?

Ben ,TP Link Archer marka Wi-Fi 6 destekli kart aldım.Anakartımın üzerindeki dahili alıcıyı kullanmak istemediğim için tamamen kapatmak istiyorum.Yeni aldığım kartı kullanacağım ama bir türlü dahili alıcıyı iptal edemiyorum.Benim anakartımdan kullanan arkadaşlar durumu biliyorlarsa yardımcı olmalarını rica ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı