MSI B450M Pro İçin Kasa Önerisi

Azygos1

Hectopat
Dostlar elimde Cooler Master Masterbox Lite 5 modeli bulunmakta daha alalı 10 gün falan oldu sistemi ve kasayı ancak araştırmadığım için kasa modellerini hava sirkülasyonunun sıkıntılı olduğunu sonradan öğrendim. Bana önerebileceğiniz ucuz bir kasa arıyorum. B450M Pro M.2 anakartım mevcut RX590 ekran kartı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar elimde Cooler Master Masterbox Lite 5 modeli bulunmakta daha alalı 10 gün falan oldu sistemi ve kasayı ancak araştırmadığım için kasa modellerini hava sirkülasyonunun sıkıntılı olduğunu sonradan öğrendim. Bana önerebileceğiniz ucuz bir kasa arıyorum. B450M Pro M.2 anakartım mevcut RX590 ekran kartı var.
Zalman Z3 Plus öneriyorum, 4 fan ile birlikte geliyor sirkülasyonu en iyi kasalardan biridir. Inventus'ta 304₺ gibi cazip fiyatla satışta bakın isterseniz.

Bu kasa onerebilirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı