MSI B450M Pro-M.2 MAX ses sürücüsü nereden indirilir?

Sir Nuvero

Nanopat
En iyi cevaplar
2
Bugün bilgisayara temiz kurulum yaptım sonunda korsan Windows'tan kurtuldum ve orijinale geçiş yapacağım. Ama format atmadan önce PC'de Realtek High Definiation diye bir sürücü yüklüydü araştırdım ve bu sesle alakalıymış. Önemli olabileceğini düşündüm. Tekrardan nasıl indiririm? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ana kartım: MSI B450M PRO- M.2 Max.

efedesu

Megapat
En iyi cevaplar
39
Yer
地獄
Hocam orada 4 tane Driver var toplam. Hepsini mi yoksa sadece sesi mi indirmeliyim?
On-board Audio Drivers'i actiginizda alttaki secenegi indireceksiniz. Zaten adindan anlayabilirsiniz.

KS
Sir Nuvero

Sir Nuvero

Nanopat
En iyi cevaplar
2
On-board Audio Drivers'i actiginizda alttaki secenegi indireceksiniz. Zaten adindan anlayabilirsiniz.
Evet hocam anladım onu da başka Driver'larda var onlaer bilgisayar için gereklimi işe yararmı indiriyim mi?
hocam indirdimde nasıl kurucam

Dosya Ekleri

efedesu

Megapat
En iyi cevaplar
39
Yer
地獄
Evet hocam anladım onu da başka Driver'larda var onlar bilgisayar için gereklimi işe yarar mı indirmeli miyim?
O driverlari yuklemediyseniz yuklemeniz gerekiyor zaten. Nasil indirmeniz gerektigi burada anlatiliyor.

KS
Sir Nuvero

Sir Nuvero

Nanopat
En iyi cevaplar
2

efedesu

Megapat
En iyi cevaplar
39
Yer
地獄