Çözüldü MSI B450M Pro-M2 Max görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, BIOS güncellemesi yapmak için Flash'a güncel dosyayı indirdim ve M-Flash'dan güncelleme yapma bölümüne girdim. Oraya girdiğimde flash belleğe yanlış dosyayı indirdiğimi fark ettim ve doğru dosyayı indirmek için bilgisayarı yeniden başlattım. Yeniden başlatırken ilk önce BIOS teması geldi ve tekrar yeniden başlat dedim. Ve yaklaşık 1 saattir bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyor.
Arkadaşlar lütfen yardım eedin kafayı yemek üzereyim..

Son düzenleme:
Çözüm
Yanlışlıkla kuruluma başlamış olabilirsin. Yeniden başlattığında da BIOS arızalanmıştır. Çok olan bir arıza bu. BIOS çipi sökülüp yeni BIOS atılması lazım. @mehmetgndgd00 Instagram'dan yaz yardımcı olayım. Buradan yapılacak bir şey yok.
Hocam pili çıkarttım 10 dakika bekleyip tekrar taktım halloldu çok teşekkür ederim
Yanlışlıkla kuruluma başlamış olabilirsin. Yeniden başlattığında da BIOS arızalanmıştır. Çok olan bir arıza bu. BIOS çipi sökülüp yeni BIOS atılması lazım. @mehmetgndgd00 Instagram'dan yaz yardımcı olayım. Buradan yapılacak bir şey yok.

Hocam pili çıkarttım 10 dakika bekleyip tekrar taktım halloldu çok teşekkür ederim

Çözüm

Geri
Yukarı