MSI B450M Pro VDH ses kartı çalışmıyor

Windows sürümü 1903 mü peki ? Şu aşağıda ki konudan tekrar kontrol edip tekrar indirelim belki sürümle ilgili sorun olmuştur. Ben önceki günlerde format attım ve aynı sorunum vardı Realtek kurmayı unuttuğumu fark ettim ve sonra düzelmişti. Hoş benim sürücü kurulu değilken bile jak girişleri görünüyordu, dediğin gibi arıza durumu olabilir. Aslında müsait olursa @Recep Baltaş göz atabilse güzel olur.

bende öyle umuyorum, sanırım çözülecek bu şekilde. Çok teşekkürler şimdiden. Sonucu bildircem akşam

şimdi hatırladım dün msi sitesinden driver kurarken listede çıkan 1 driveri kurdum ben bios güncellemesi diğerlerini yapar sanarak anırım kalanlarıda kurarsam (ki şimdi kontrol ettim siteden 3 tane daha driver var chipset gibi sorunum ortadan kalkar :D

yine olmadı, realtek kendi anakartım için olanını indirdim kurdum ama denetim masasında gözüküyor ama aygıt yöneticisinde çıkmıyor. aygıt yöneticisinde amd high olan var sadece ses giriş çıkışlarıda gözükmüyor aygıt yöneticisinde. bide amd high sağ tıklayıp güncelle diyip listeden seç diyip realteki seçersem pc kapanıyor. donanımsal mı acaba anakartın ses kısmız bozuk olabilir mi ?
aynı problem bende de var ama bir haftadır uğraşıyorum çözemedim. msi b450vdh v2 sıkıntılı galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı