MSI B550M Tomahawk sistem toplama sonrası herhangi bir tepki olmadı

Seyit TEKCE

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Yeni bir sistem toplamaya karar verdim. Tüm parçaları topladım birleştirdim, kasanın içine koydum fakat ekran gelmedi. Yeni nesil Ryzen işlemciler için flashbios diye bir özellik varmış onu deniyorum fakat her anakarttan herhangi bir tepki alamıyorum. LED'ler dahi yanmıyor.
İşlemci: Ryzen 7 5700X.
Ekran kartı: ASUS Dual RTX 3060 Ti V2 mını

Merhaba,
Yeni bir sistem toplamaya karar verdim. Tüm parçaları topladım birleştirdim, kasanın içine koydum fakat ekran gelmedi. Yeni nesil Ryzen işlemciler için flashbios diye bir özellik varmış onu deniyorum fakat her anakarttan herhangi bir tepki alamıyorum. LED'ler dahi yanmıyor.
Ekran kartınız nedir?

Merhaba,
Ekran kartı: ASUS Dual RTX 3060 Ti V2 mını

Power tuşuna bastığında mı tepki alamıyorsun?

Merhaba, Power tuşuna bastığımda güç geliyor, fakat ekrana görüntü gelmiyor. Flashbios yapmaya çalışıyorum. Onda da tepki alamıyorum. Anakart herhangi bir tepki vermiyor
Ekran kartı çalışıyor mu? Güç bağlantılarını bir kontrol edin isterseniz. Eğer o da olmaz ise ramleri kontrol etmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı