MSI Bravo 15 5600H ve 5500M laptop alınır mı?

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
9700 bütçem var ASUS TUF 3050 laptop alacaktım ama stok bitti beklemeden bu ürünü alsam sıkıntı yaşar mıyım. RX5500M ile RTX 3050 (75W) arasında çok fark var mı? Performanstan daha çok kalite benim için daha önemli sizce bu ürün alınır mı?

Sanırsam 3050 bir tık daha iyi performans veriyor ancak MSI Bravo serisi tercih edilebilir bir seri. Gerek soğutması, klavyesi, kalitesi gayet iyi. Yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.

Ürünü ben kullanıyorum merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Ben de TUF'la arasında kalmıştım ama sürekli hareket halinde olduğum için malzeme kalitesi ve çabuk eskimemesi için soğutması benim için önemliydi, FSR desteğinin gelceğini de öğrenince DLSS ve RTX'ten vazgeçilebilir bulduğum için bravo aldım gayet memnunum ama tam verim almak için 8 GB RAM de takman gerekiyor.

Ürünü ben kullanıyorum merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Ben de TUF'la arasında kalmıştım ama sürekli hareket halinde olduğum için malzeme kalitesi ve çabuk eskimemesi için soğutması benim için önemliydi, FSR desteğinin gelceğini de öğrenince DLSS ve RTX'ten vazgeçilebilir bulduğum için bravo aldım gayet memnunum ama tam verim almak için 8 GB RAM de takman gerekiyor.

60W RTX3050YE denk bir ekran kartı var performans konusunda çok fazla bir fark olmayacaktır diye düşünüyorum. Teknik bilgiler için @Radeon RX 5500M hocama danışabiliriz.

60W RTX3050YE denk bir ekran kartı var performans konusunda çok fazla bir fark olmayacaktır diye düşünüyorum. Teknik bilgiler için @Radeon RX 5500M hocama danışabiliriz.
Amazon üzerinden alacaktım fakat stok bekliyorum maalesef tükenmiş. TN panelin renk kalitesi ne durumda acaba, dizi film izlerken tatmin ediyor mu?

@Radeon RX 5500M bu modelin IPS versiyonu var mı acaba, bilginiz var mı?

Amazon üzerinden alacaktım fakat stok bekliyorum maalesef tükenmiş. TN panelin renk kalitesi ne durumda acaba, dizi film izlerken tatmin ediyor mu?

IPS-level deniyor MSI panellerine. IPS'e kıyasla eksiğini göremezsiniz. O yüzden bir fark olmayacaktır.

IPS-level deniyor MSI panellerine. IPS'e kıyasla eksiğini göremezsiniz. O yüzden bir fark olmayacaktır.
9807 liraya sipariş veriyorum. Dolar 9.16 TL olmuş ben indirim bekledikçe zamlanacak. Satıcısı hepsiburada'nın kendisi. Bi fark yaratır mı sizce?

20 dakikada 150 lira zamlandı. Yazıklar olsun... Diyecek tek kelime sözüm yok artık. Düpedüz soygun yapıyorlar. Ne yani 20 dakika önce alsam cebimde 150 lira fazladan para mı olacaktı? Rezillik..

Son düzenleme:

Arkadaşımda IPS ekranlı Monster var bende de mevcut olan bu ürünle yan yana 4K video açınca bendeki renk kalitesinin daha iyi olduğunu fark ettik biz testte.
9807 liraya sipariş veriyorum. Dolar 9.16 TL olmuş ben indirim bekledikçe zamlanacak. Satıcısı Hepsiburada'nın kendisi. Bir fark yaratır mı sizce?

20 dakikada 150 lira zamlandı. Yazıklar olsun... Diyecek tek kelime sözüm yok artık. Düpedüz soygun yapıyorlar. Ne yani 20 dakika önce alsam cebimde 150 lira fazladan para mı olacaktı? Rezillik.

Pişman olmayacağın bir bilgisayar emin olabilirsin ama 8 GB RAM de sipariş edebilirsen birlikte çok güzel olur senin için.

Arkadaşımda IPS ekranlı Monster var bende de mevcut olan bu ürünle yan yana 4K video açınca bendeki renk kalitesinin daha iyi olduğunu fark ettik biz testte.

Pişman olmayacağın bir bilgisayar emin olabilirsin ama 8 GB RAM de sipariş edebilirsen birlikte çok güzel olur senin için.
Eski fiyatına inmediği sürece almam bir bakmışsın 150 lira zamlanmış. Para kolay kazanılmıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı