MSI BRAVO 15 A4DCR-255XTR alınır mı?

EmaRex27

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence itopyadan laptop felan alma. MediaMarkt gibi markalarım outleti oluyor 16.000 TL'lık laptopu 12.700'e aldım. Kovalamak lazım. O fiyata biraz fazla gibi geldi bana. İhtiyaçlarına göre uygun laptop. Birazcık daha araştırırsan daha iyisini bulursun.

Bence İtopya'dan laptop falan alma. MediaMarkt gibi markalarım outleti oluyor 16.000 TL'lık laptopu 12.700'e aldım. Kovalamak lazım. O fiyata biraz fazla gibi geldi bana. İhtiyaçlarına göre uygun laptop. Birazcık daha araştırırsan daha iyisini bulursun.

Baya araştırdım ama bu özelliklerle benzer 7500 TL'ye laptop bulamadım bir de şu sıralar alınması gerek.

Baya araştırdım ama bu özelliklerle benzer 7500 TL'ye laptop bulamadım bir de şu sıralar alınması gerek.
Zaman geçmiş ama haklısınız o fiyat bandında böyle bi pc kalmadı. Hepsiburada da İtopya indirimi bittikten sonra 7800 bandına düştü ve hemen fiyat değişti. Ben riske girmedim itopya'dan aldım. Siz naptınız aldınız mı ? Bu arada ben bir problem yaşamadım diyebilirim. Ama bi hepsiburada olamaz tabi ki

La
Zaman geçmiş ama haklısınız o fiyat bandında böyle bi pc kalmadı. Hepsiburada da İtopya indirimi bittikten sonra 7800 bandına düştü ve hemen fiyat değişti. Ben riske girmedim itopya'dan aldım. Siz naptınız aldınız mı ? Bu arada ben bir problem yaşamadım diyebilirim. Ama bi hepsiburada olamaz tabi ki
ptopta hiç bir sıkıntı yokta nedense kurumsal üstüne almıştım faturayı ama fatura gelmedi dijital ortamdan dahil mail atıcam

Geri
Yukarı