MSI Bravo 15 B5DD-208XTR vs Lenovo Ideapad Gaming 3 82K100CTTX

Peki sizce bu MSI'nın ekran parlaklık değerleri düşük mü?

Aslinda önceden kullandığınız cihaza bağlı, 100'den 50ye duserseniz farki çok gorurusunuz mesela ama direkt 50'den baslarsaniz fazla bir şey hissetmezsiniz.

IdeaPad,IdeaPad Gaming 3 15IHU6,Model:82K100CTTX hocam 3050 ustu hepsi 100SRGB'ye sahip olduğu icin bu modelde aklımda öyle kalmış fakat MSI'yla neredeyse ayni. Tek seçenek MSI o zaman :D
Hocam yani attığım model ve MSI modelinin ekran parlaklık oranı neredeyse aynı diyorsunuz. O zaman MSI seçmek daha mı mantıklı oluyor? MSI'da 5600H var Lenovo'da i5 11300H var sanırım 5600H'da i5'den daha iyiymiş öyle bir yorum okumuştum. Ancak benim için dediğim gibi ekran parlaklığı, kasa kalitesi, soğutma önemli. Sizce en son hangisinde karar kılayım? Ben çok ufak detaylara dahi takılıyorum o yüzden yorumunuz önemli

Hocam yani attığım model ve MSI modelinin ekran parlaklık oranı neredeyse aynı diyorsunuz. O zaman MSI seçmek daha mı mantıklı oluyor? MSI'da 5600H var Lenovo'da i5 11300H var sanırım 5600H'da i5'den daha iyiymiş öyle bir yorum okumuştum. Ancak benim için dediğim gibi ekran parlaklığı, kasa kalitesi, soğutma önemli. Sizce en son hangisinde karar kılayım? Ben çok ufak detaylara dahi takılıyorum o yüzden yorumunuz önemli.

5600h 11300HTAn daha iyi hocam, oyun performanslari yakın kasa kalitesi olarak yakinlar diyebiliriz bence MSI'yi alin garantide bozulmuyormus RAM ekleyip rahatça kullanirsiniz.

5600h 11300HTAn daha iyi hocam, oyun performanslari yakın kasa kalitesi olarak yakinlar diyebiliriz bence MSI'yi alin garantide bozulmuyormus RAM ekleyip rahatça kullanirsiniz.
Hocam eğer Lenovo modeli 12.200 TL falan düşerse onu alıp 8 GB RAM ekstrası ile 13.000 TL falan kapatmayı düşünüyorum. Daha mantıklı değil mi? Hem ileride parayla uğraşmamış olurum.

Hocam eğer Lenovo modeli 12.200 TL falan düşerse onu alıp 8 GB RAM ekstrası ile 13.000 TL falan kapatmayı düşünüyorum. Daha mantıklı değil mi? Hem ileride parayla uğraşmamış olurum.

Hocam RAM 600TL falan bence MSI alin ekran karti ve işlemci bakımından daha iyi bir şey almış olacağınız için 1650'den daha uzun ömürlü olur ekstra olarak 5500M'de FSR2.0'da kullanabiliyorsunuz galiba oda ömrünü arttirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı