MSI Bravo 17 laptopta FPS düşmesi

Craxes

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım MSI Bravo 17. Jedi fallen order da saçma sapan yerlerde Ultra ayarlarda 100 FPS almama rağmen FPS düşmesi yaşıyorum. Aynısını Far Cry 5'te de az da olsa hissediyordum ama Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Call of Duty Warzone, Dead by Daylight gibi oyunlarda böyle bir sorun olmamakta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam R6 ve Warzone'da FPS durumlarınız nedir acaba rahat oynatıyor mu oyunu?

Evet R6 da çok yğksek ayarlarda sadece dikkatimi dağitmasın diye yansımları falan kapattım görüş Alan'ım 85 civarı 160 FPS alıyorum vallahi Warzone oynamayı bıraktım ne yalan söylüyüm hatırlamıyorum

Oradan değil, AMD sayfasından Radeon RX 5500M previous drivers bölümüne gelin. WHQL recommended yazanlardan birini indirin. Ondan önce DDU ile mevcut sürücüyü kaldırmanız lazım.
Bende 1 saniyelik donma oluyor rx 5500m i devre dışı bırakınca sorun çözülüyor driveri dediğin şekilde yaparsam çözülür mü?

Bende 1 saniyelik donma oluyor RX 5500M i devre dışı bırakınca sorun çözülüyor driveri dediğin şekilde yaparsam çözülür mü?

Driver arızası muhtemelen, dediğim çözüm ise her cihazda etkili değil. Yeni çözüm şu şekilde:
Bu uygulama ile ekran kartı Driver'ını kaldırın. Ardından MSI Support bölümünden VGA driverı indirin.

Driver arızası muhtemelen, dediğim çözüm ise her cihazda etkili değil. Yeni çözüm şu şekilde:
Bu uygulama ile ekran kartı Driver'ını kaldırın. Ardından MSI Support bölümünden VGA driverı indirin.
Önceden yazdığın şeyi yaptım düzelmedi bide bunu deneyeyim teşekkürler.

Geri
Yukarı