MSI Bravo 17 mi, Alpha 17 mi?

Bütçe
10000-12000

BayForce

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bu iki laptoptan birini almayı düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim bir de aradaki farklar nelerdir (Uzun süre götürmesi ilk önceliğim. Genelde oyun oynamak için kullanacağım.) ya da eğer bütçem dahilinde bunlardan daha iyi bir laptop var mıdır, önerileriniz nelerdir? (500 lira gibi farklar fazla önemli değil.)

Bravo 17: https://www.hepsiburada.com/msi-bra...nt=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.74.5#.

Alpha 17: Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol.

Alpha 17 daha iyi bir model ekran kartı olarak.

malesef satıcı baktı satıyor kurnazlık yapıp 3 bin- 3.500 TL zam yapmış Alpha 17'ye ,bu satıcı 11.800e satarken de kar ediyordu işte klasik Türk zekası baktı satıyor yap zammı. o yüzden alpha 17 almanızı önermiyorum 1 gün önce 11.800e satılan ürün şuanda 15 bin tl dünde kur aynı fiyatttı 1 hafta öncede aynıydı bugünde aynı

Maalesef satıcı baktı satıyor kurnazlık yapıp 3 bin- 3.500 TL zam yapmış Alpha 17'ye, bu satıcı 11.800E satarken de kar ediyordu işte klasik Türk zekası baktı satıyor yap zammı. O yüzden Alpha 17 almanızı önermiyorum 1 gün önce 11.800E satılan ürün şu anda 15 bin TL dün de kur aynı fiyatttı 1 hafta önce de aynıydı bugünde aynı.

Eğer 15 bin TL olmuşsa o zaman önermeyiz, çünkü o fiyata RTX 2070 ekran kartına sahip GameGaraj Fenix var.

Yeni konular

Geri
Yukarı