MSI Christmas cashback ödemesi gelmedi

frodosensei

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben MSI'ın Christmas cashback kampanyasına katılmıştım ve ödeme günü olarak bana 24 Şubat'ı vermişlerdi. Fakat hala ödeme alamadım. Bu konuyla ilgili benzer tecrübesi olan var mı? Benim gibi ödemesi yapılmayan ya da geç yapılan katılımcı var mı acaba?

Kendilerine mail attım ama henüz geri dönüş olmadı o yüzden buraya yazmak istedim.

Şimdiden teşekkürler ilginiz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana onaylandıktan sonra 30 gün içinde gönderilecektir dedi ve onaylandıktan 6 gün sonra geldi.
MSI'a yazmanız en doğrusu olacaktır geri dönüşü bekleyin.

Benim tarih de bugün gösteriyordu fakat gelmedi. Yukarı da ki arkadaşın da dediği gibi 'Get Ready for Impeccable Gaming' kampanyasına da katılmıştım verdikleri tarihten çok önce yatmıştı para, belki arkadaşın dediği kampanya budur ama Christmas cashbak kapmanya ödemesi gelmedi. @Yiğit KAMURAY

Benim tarih de bugün gösteriyordu fakat gelmedi. Yukarı da ki arkadaşın da dediği gibi 'Get Ready for Impeccable Gaming' kampanyasına da katılmıştım verdikleri tarihten çok önce yatmıştı para, belki arkadaşın dediği kampanya budur ama Christmas cashbak kapmanya ödemesi gelmedi. @Yiğit KAMURAY
Benim kampanyam Christmas Cashback'ti.

Merhaba arkadaşlar, ben MSI'ın Christmas cashback kampanyasına katılmıştım ve ödeme günü olarak bana 24 Şubat'ı vermişlerdi. Fakat hala ödeme alamadım. Bu konuyla ilgili benzer tecrübesi olan var mı? Benim gibi ödemesi yapılmayan ya da geç yapılan katılımcı var mı acaba?

Kendilerine mail attım ama henüz geri dönüş olmadı o yüzden buraya yazmak istedim.

Şimdiden teşekkürler ilginiz için.
hocam bi sonuç alabildiniz mi son durum nedir acaba

hocam bi sonuç alabildiniz mi son durum nedir acaba
Hala alamadım. Mail attım ve cevap bekliyorum hala. Başka ulaşma yolu yok diye biliyorum.
Maillere de gerçekten çok geç dönüş yapıyorlar. Yoğunluk falan varsa da en azından herkese bir bilgilendirme yapabiliyor olmaları lazım bence. Sinir bozucu olmaya başlıyor bir süre sonra. Tek ulaşım yolunun mail atma olması ve o yolla da ulaşamamak...
Güncelleme:

Hala ödeme yapılmadı ve yapıldığına dair bir cevap geldi. İsterseniz kanıtını gönderebiliriz dediler şu an onu bekliyorum. Tüm cevaplarıma ortalama 8 gün sonra cevap veriliyor... 7-8 günde bir cevap alabiliyorum. Artık bir yanlışlık olduysa da düzeltilemeyecek gibi gözüküyor. Kısaca mağdur olduk :D
Güncelleme:

Ödemem az önce yapıldı. Eğer bilgileri doğru girdiyseniz çok ama çok geç olsa da yatırıyorlarmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı