Elektronik MSI Clutch GM08 Gaming mouse 169 TL

@NotAKnightAnymore Peki aynı bütçe civarında önerebileceğiniz 3-4 yıl gidebilecek bir cihaz var mı? Bütçeyi artıramıyorum, mecbur kalırsam yine Kyojin'i alacağım, fakat bildiğiniz veyahut önerdiğiniz bir cihaz varsa yardımcı olursanız çok iyi olur.

@NotAKnightAnymore Peki aynı bütçe civarında önerebileceğiniz 3-4 yıl gidebilecek bir cihaz var mı? Bütçeyi artıramıyorum, mecbur kalırsam yine Kyojin'i alacağım, fakat bildiğiniz veyahut önerdiğiniz bir cihaz varsa yardımcı olursanız çok iyi olur.
Bu bütçede pek alternatif yok, Eğer bütçe artar ise DV2 Mini veya Viper Mini öneririm. Artmaz ise Lenovo M300, GXT180 bakılabilir fakat 3-4 yıl idare etmeyebilir.

HP Omen Vector essantial alın en azından 220 IPS 50G sensörü var fiyat olarak da Amazon'dan 150TL'ye alınabiliyordu.

@DTB Tasarımı beklediğim gibi olmasa da kalitesi yeterli bir mouse aldığım izlenime göre, fakat 20 dakika geç kaldığım için eski fiyattan yani 200 liradan satılıyor şu an. Fiyatı düşünce almayı düşünüyorum, özellikleri yeterli benim için. Teşekkür ederim değerli arkadaşlar.

@Zerons Lenovo Legion M300 ve GXT180 Biraz daha düşük gibiler fakat Razer ürünlerinin bütçesi fazla ve elim büyük olduğu için yetersiz kalacağını düşünüyorum. Uzun ömürlü olması daha mantıklı sürekli mouse değiştirmektense, bütçemi biraz artırmaya çalışacağım 200-220 civarına. Aynı şekilde önerdiğiniz cihaz varsa yorumlarınızı bekliyorum. 3-4 gün bozuk mousemla idare edebilirim, bu sırada belki güzel indirimler denk gelir diye umarak aklınızdaki ürünlerin hepsini bekliyorum, biraz karşılaştırma yapıp o şekilde alacağım. İlginize teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı