MSI CoreLiquid 240r ARGB pompa ve fanları çalıştırma

ardakbaycan

Hectopat
Merhaba.

Sharkoon TG6 kasa ve ASUS Prime B550M-K anakart kullanıyorum. MSI CoreLiquid 240r ARGB sıvı soğumanın siparişini vereceğim ancak bildiğiniz gibi anakartımda ARGB header bulunmuyor. Acaba ben bu sıvı soğutmanın fanlarını kasamdaki ARGB kontrolcüye bağlasam LED'leri çalıştırabilir miyim? Ayrıca pompanın LED'lerini çalıştırmak için USB'den bağlamak yeterli olur mu?

ARGB kontrolcüyle de çalışır. Büyük ihtimalle pompa ve fanlar için içinden kablo çıkar. Bunları kontrolcüye takabilirsiniz.

Hocam o sıvı soğutmayı almayın eğer almadıysanız. Daha iyi sıvı soğutucular mevcut. Bütçe belirtirsen daha iyi bir sıvı soğutma önerebiliriz.

Konuya gelecek olursak anakartında ARGB portu yok ise ve kasanda ARGB kontrolcü bulunuyorsa oraya taktığında ışıkları çalışacaktır.

Hocam o sıvı soğutmayı almayın eğer almadıysanız. Daha iyi sıvı soğutucular mevcut. Bütçe belirtirsen daha iyi bir sıvı soğutma önerebiliriz.

Konuya gelecek olursak anakartında ARGB portu yok ise ve kasanda ARGB kontrolcü bulunuyorsa oraya taktığında ışıkları çalışacaktır.

Bütçem maksimum 1000 TL hocam. Genel olarak önerildiğini gördüm ama alternatiflere açığım tabii ki. 5600X stok fan ve bu kasa ile 88 dereceyi görüyor.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı