Msi CX61 Wi-Fi Bağlı olduğu halde internete girmiyor kopukluk oluyor

smael

Hectopat
Daha fazla  
1,5 hatfa önce aldığım Msi CX61-2oc 454TR Notebook İlk başlarda böyle bir sorunum yoktu fakat bu 4-5 gündür her internete kablosuzdan Wi-Fi'den girdiğimde örneğin; 1 saat pcde geziyorum internet üzerinden bir şey yok ama bir bakıyorum web sayfası açılmıyor.

Bakıyorum Wi-Fi ye bağlı olarak görünüyor ama girmiyor bunun nedeni ne olabilir acaba? Pc Windows 8.1 Single Language içinde 60 günlük Norton İnternet Security var. Lisanslı bundan olabilir sanırım kısıtlama ama emin değilim bu durum tek bende değil bütün Notebook PC kullananlarda genelde oluyor ama sorunsuz çalışanlarda var tabi ama neden böyle anlamıyorum.

Evde Mobilden, Tivibudan, + diğer Laptoptan ve Ana Ağ daki kabloludan masaüstünde giriyor ama bende neden oluyor anlamadım. Forumda Bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Donanımsal bir şey mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver güncel mi?
Sistem 2 kere güncellendi.

Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ Bağlantıları\Wi-Fi\Özellikler\Yapılandır\Güç Yönetimi ayarları değiştirdim ama fayda etmedi.

Lütfen bu konuda uzman birisi bakabilir mi ? Buna Benzer bir konu çözüm bulmuş lütfen yardımcı olur musunuz ?

Çeşitli Firewall yazılımları buna neden olabilir. Wi-Fi sürücüsünü ve işletim sistemini güncelleyin. Norton'u kaldırın ve öyle deneyin.
Hepsi güncel şuan sıkıntı yok ama 60günlük lisanslı virus programı duruyor kararsızım silmede ama silecem :D birazdan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı