MSI Dragon Edition 2 İşlemci ve Ekran Kartı Değişimi

Emir Bozkır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul, Turkey
Merhaba arkadaşlar, MSI Dragon Edition 2 almaya karar verdim ama birkaç sorum var. Bu laptopu aldıktan sonra işlemcisini değiştirmek istersem Türkiye'den teymin edebilecek miyim? Ekran kartı değişiminin mümkün olduğunu biliyorum, 2 sene sonra ekran kartını değiştirmek istersem herhangi bir sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
Emir Bozkır

Emir Bozkır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul, Turkey
Benim de GT780M'den bir şüpem yok zaten ama 2 veya 3 sene sonra Nvidia 800 ve 900 serisini çıkardığı zaman değiştirmek mümkün mü onu merak etmiştim. Ekran kartı ileride Recep abinin yaptığı gibi EBAY üzerinden getirilebilir. Benim asıl merak etiğim şey , MSI Dragon Edition 2 Extreme'deki işlemcinin Türkiye'de bulunup bulunamaması.

Bulamazsak EBAY'den getiricez artık. Sonuçta bir bilgisayara bu kadar para verdiğimiz zaman ömrünü olabildigi kadar uzatmak isteriz.

pc-se7en

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Benimde GT780M'den bir şüpem yok zaten ama 2 veya 3 sene sonra Nvidia 800 ve 900 serisini çıkardığı zaman değiştirmek mümkün mü onu merak etmiştim.Ekran kartı ileride Recep abinin yaptığı gibi EBAY üzerinden getirilebilir.Benim asıl merak etiğim şey , MSI Dragon Edition 2 Extreme'deki işlemcinin Türkiye'de bulunup bulunamaması.Bulamazsak EBAY den getiricez artık.Sonuçta bir bilgisayara bu kadar para verdiğimiz zaman ömrünü olabildigi kadar uzatmak isteriz.
Türkiye'de 2-3 yıl içinde bulunacağını sanmıyorum. Zaten senin 2-3 yıl buna ihtiyacın olmayacak. :)

KS
Emir Bozkır

Emir Bozkır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul, Turkey
2-3 yıl sonra tekrar bir canavar doğurmak istiyorum.:D

K

Kusera

Ziyaretçi
Merhaba,

Öncelikle tercihin güzel, korkmadan alabilirsin. Aynı makine bende de var. 2 sene sonra işlemcisini çıkartıp yerine i7-4930MX takacağım. Ekran kartı içinse mxm slotu uygun olan her ekran kartıyla değiştirebilirsin.

KS
Emir Bozkır

Emir Bozkır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul, Turkey
Peki i7-4930MX'i Türkiye'de bulmam mümkün mü?

KS
Emir Bozkır

Emir Bozkır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul, Turkey
Herhalde EBAY'den getiricez. En mantıklı çözüm bu.

K

Kusera

Ziyaretçi
Muhtemelen. Recep Bey bir ürün getirtmişti. Detayları öğrenebilirsiniz.

Yukarı