MSI en kötü anakart üretici firmaymış

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
AMD, MSİ için dedikleri çoğu haklı, ancak haklı olmasının ve tek kusurunun driver stabilitesi ve Nvidia gibi ekran kartlarında tek bir sürücü ile birden çok ekran kartına (Stabil) destek vermiyor olmasıdır. Bunun için driver sıkıntısından dolayı ekran kartlarına biraz temkinli yaklaşılıyor. İşlemci ve anakart modelleri için de hemen hemen aynı şekilde donanımsal olarak sıkıntıları pek yok ancak İntel ve AMD arasında yine stabilite ve driver desteği ön plana çıkıyor.

Onun için diyorum ki bir kişi bilgisayar toplayacak ise bütçesi kadar toplasın, Örneğin bütçesi az olan birine Amd önermek gerekir çünkü daha ucuz ürünler üretiyor ve karşıtı firmadan eksiği fazla olmuyor, ancak parası olan İnteli basar performansını alır bunun da kaybedeceği birşey olmaz:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sınıf arkadaşım General Mobil Discovery'i övdü bana. Büyüyünce ne olmak istediğini sordum. "Bilgisayarcı olacağım." dedi.

"Bir cigabayt daha doğuyor." dedim içimden.
Bir de S3'den iyi diyorlar. Deliriyorum. Antutu Benchmark'ı gösteriyorum uzaklaşıyorlar.

Ben hep bunu yaşıyorum. Bana da ne zaman gittiysem kimse AMD önermedi. İsınıyorda ıvır zıvır. O yüzden hiç bir zaman satıcılara güvenmedim. Hep kendim araştırdım. Fakat MSİ konusunda biraz çekingenim. Şahsen MSİ Z87-G45 almayı düşünüyorum. Fakat yıllar önce emicemin iş yerine MSİ laptoplar alınmıştı. Hepsi hatalı çıkıp geri gönderilmişti. O yüzden oldum olası pek ısınamadım. Vatandakilerde ne zaman gitsem MSİ önermedi bana.

Ben hep bunu yaşıyorum. Bana da ne zaman gittiysem kimse AMD önermedi. İsınıyorda ıvır zıvır. O yüzden hiç bir zaman satıcılara güvenmedim. Hep kendim araştırdım. Fakat MSİ konusunda biraz çekingenim. Şahsen MSİ Z87-G45 almayı düşünüyorum. Fakat yıllar önce emicemin iş yerine MSİ laptoplar alınmıştı. Hepsi hatalı çıkıp geri gönderilmişti. O yüzden oldum olası pek ısınamadım. Vatandakilerde ne zaman gitsem MSİ önermedi bana.
Emicene söyle CASPER alsın. ;)

Yalnız bir zamanlar biz de cahildik. O yüzden "mal" demeyelim. Umarım onlar da buraya gelip gerçekleri öğrenirler.

Ben daha bakkallarla yada bilgisizlerle bu konularda konuşmuyorum. Doğruyu söyleyince bile inkar ediyorlar. Kendi hallerine bırakalım.

Ben daha bakkallarla yada bilgisizlerle bu konularda konuşmuyorum. Doğruyu söyleyince bile inkar ediyorlar. Kendi hallerine bırakalım.
Aynen öyle, adam PALİT 9800 GT ekran kartı'nı öyle bir gösteriyordu ki bana havalı havalı sanırsın GTX 780. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı