MSI Force 100R için sıvı soğutma önerisi

smh.arkn

Kilopat
Arkadaşlar, MSI Force 100R kasam var. R5 5600X işlemci için sıvı soğutma alacağım. 360mm alıp radyatörü ön tarafa mı monte etsem daha iyi olur yoksa 240mm alıp üst tarafa mı monte etmek iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben bunlardan birin almayı düşünüyorum. Güzel modeller fakat Masterliquid hakkında fazla ses yaptığına dair şikayetler var. 240mm sizin için yeterli olacaktır.

Ben bunlardan birin almayı düşünüyorum. Güzel modeller fakat Masterliquid hakkında fazla ses yaptığına dair şikayetler var. 240mm sizin için yeterli olacaktır.
ML240L V2'nin muadillerine göre performansı düşük ve çok iyi değil. TH240 direkt olarak alınmamalı. Kronik pompa sorunu var.

MSI forge 100R ön taraf için 360 mm desteği yok diye biliyorum iyi araştırın. Kendi sitesinde 240 yazıyor olması lazım.

MSI forge 100R ön taraf için 360 mm desteği yok diye biliyorum iyi araştırın. Kendi sitesinde 240 yazıyor olması lazım.
MSI MAG CORELIQUID 360R takan gördüm youtube da videosu var.
Bütçe nedir? Şahsen ben görüntü için üst tarafa 240mm takmayı tercih ederdim.
Görüntüden ziyade performans daha önemli benim için ama sanırım performans konusunda da 360mm sıvı soğutmayı ön tarafa takıp radyatördeki sıcak havayı kasa içine vermek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum hem ekran kartı sıcaklığını arttırır mı o da bir çelişki.240mm lik sıvı soğutma alıp üst tarafa montajlamak daha mantılı olacak gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı