MSI G241 YouTube videoları bulanık görünüyor

Devotchka

Centipat
MSI Optix G241 adlı monitör aldım. Oyunlarda gerçekten çok iyi bir performansı var ondan yana sıkıntım yok ama YouTube'da video izlerken videolar puslu(bulanık) gözüküyor. Nedenini veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?

+ 1080P videolar 480 gibi gözüküyor.

MSI Optix G241 adlı monitör aldım. Oyunlarda gerçekten çok iyi bir performansı var ondan yana sıkıntım yok ama YouTube'da video izlerken videolar puslu(bulanık) gözüküyor. Nedenini veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?

+ 1080P videolar 480 gibi gözüküyor.

Aynı monitör bende var, öyle bir sorunum yok eğer sisteminizde işlemcinin kendi grafik birimi var ise onun ayarlarından kontrast ayarı yapabilirsiniz.

Monitörün arkasındaki düğmeden oyun>oyun modu>yarış seçip deneyebilir misin?
yine aynı oyunlarda çok iyi ama youtube videolarında çamur gibi
Aynı monitör bende var, öyle bir sorunum yok eğer sisteminizde işlemcinin kendi grafik birimi var ise onun ayarlarından kontrast ayarı yapabilirsiniz.
valla bilemiyorum sıfır ürün çok kötü bir monitörden geçtim buna video konusunda hiç memnun değilim hdmi kablosu ile144 hz alabiliyorum dp kablosu alsam düzelirmi fark eder mi acaba

Yine aynı oyunlarda çok iyi ama YouTube videolarında çamur gibi.

Vallahi bilemiyorum sıfır ürün çok kötü bir monitörden geçtim buna video konusunda hiç memnun değilim HDMI kablosu ile144 HZ alabiliyorum DP kablosu alsam düzelir mi fark eder mi acaba?

Ben monitörle beraber DP kablosu da aldım. Hiç HDMI kullanmadım o yüzden nasıl bir tepki veriyor bilmiyorum. Hem oyunlarda hem de videolarda çok güzel performans alıyorum. Eğer durumun varsa alıp deneyebilirsin. Ben bunu aldım ve memnunum tavsiye ederim. Paugge V1.4 Vesa DisplayPort Sertifikalı 32.40 Gbps Bandwith HBR3 8K 60Hz, 4K 120Hz, 4K 60Hz, 2K 165Hz, 1080p 240Hz Destekli HDR, FreeSync, G-Sync Displayport Kablo: Amazon.com.tr

Geri
Yukarı