MSI G24C4 ekran ilk açılış ekranı

Yusuf Kacar

Centipat
Merhabalar sanırsam hayatımın hatası olarak bu ürünü aldım. Ürün başlarda sıkıntısı yoktu. Tabi ki ghosting sorunu vardı en başından beri. Sonraları arada bir sabah açtığım zamanlarda ekranda değişik çizgiler görmeye başladım. Sonra her gün görmeye başladım. Artık gün içinde bilgisayarı kapatıp açtığım zaman bile ekran fotoğrafta olduğu gibi oluyor artık bıktım. Servise göndersem ürün değişimi olur mu acaba? Ekstra olarak açtığımdan yaklaşık 5-10 dakika sonra normale dönüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-02-28-01-05-53-899_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2021-02-28-01-05-53-899_com.miui.videoplayer.jpg
    149,4 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Panel sorunlu gibi görünüyor, değişim yapmaları lazım. Garantiye gönderirken panelinde kırıklık yok, 5-10 dakika sonra ancak görüntü geliyor şeklinde yazarsan olumlu sonuç alacağını düşünüyorum.

Panelin yazılımı güncelenebiliyorsa bir deneyin. sorun çözülmezse zaman kaybetmeden iade veya değişim talep edin. Süre önemli hızlı olun, 15 gün kadar olur bu iade ve değişim süresi ortalama olarak.

1 yıl oldu alalı maalesef.
Panelin yazılımı güncelenebiliyorsa bir deneyin. sorun çözülmezse zaman kaybetmeden iade veya değişim talep edin. Süre önemli hızlı olun, 15 gün kadar olur bu iade ve değişim süresi ortalama olarak.
Panel sorunlu gibi görünüyor, değişim yapmaları lazım. Garantiye gönderirken panelinde kırıklık yok, 5-10 dakika sonra ancak görüntü geliyor şeklinde yazarsan olumlu sonuç alacağını düşünüyorum.
Garantiye nasıl gönderim yaparım ?

Dediğim gibi güncellemesi varsa deneyin ama güncelleme ile çözüleceğini sanmıyorum. Servise vereceksiniz, halledilemeyecek bir mesele değil yani korkulacak bir şey yok.

Servispoint yazın arama motoruna, resmi yerleri.

Resmi yerleri sadece İstanbul'da bir yer maalesef, o da dediğim gibi Servispoint oluyor. Şişli'de Profilo avm'nin dibinde yerleri. bir kaç kez uğramışlığım vardır. Fiyatlandırmaları dolar+kdv olarak yaparlar. Siz telefonla bir görüşün..

Resmi yerleri sadece İstanbul'da bir yer maalesef, o da dediğim gibi Servispoint oluyor. Şişli'de Profilo avm'nin dibinde yerleri. bir kaç kez uğramışlığım vardır. Fiyatlandırmaları dolar+kdv olarak yaparlar. Siz telefonla bir görüşün..
Ücretsiz yolu yok mu ? Hepsiburada üzerinden satın aldım orada bakınca tamir tarzı bir şey görmüştüm o nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı