MSI G24C4 vs Acer EG240YPBipx

Hells Bells

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım geliştirme uzmanı
Merhaba arkadaşlar bu iki monitör arasında gidip geliyorum. Karşılaştırmaları böyle:

Şahsen IPS olması 165 Hz ve daha parlak olmasıyla Acer daha iyi gibi geldi ama. Yine de yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Hocam alma şansın varsa bunu öneririm.

Eğer alamam dersen Acer'ın malzeme kalitesi dışında pek eksisi yok. MSI önermem, Acer'ı alabilirsin.
Bakalım düşünme aşamasındayım tavsiyelere de bakabilirim de neden MSI önermediniz acaba.

Ben olsam Acer alırım IPS ekranı VA panelden daha iyi buluyorum.
Şöyle ki 250 cdm parlaklığı olan monitör kullandım aşırı karanlık geldi MSI da öyle ama Acer'ın bir artısıda 300 cdm olması ve IPS olması dediğiniz gibi artı bir özellik.
Gerektiğinden pahalı olduğunu düşünüyorum piyasa fiyatının.

Attığımı alma şansınız varsa düşünmeden alın derim, 2000 TL altı bütçede en iyi monitörlerden.
Ben 1200 TL'ye alacağım arkadaşımdan MSI'ı.

Şöyle ki 250 cdm parlaklığı olan monitör kullandım aşırı karanlık geldi MSI da öyle ama Acer'ın bir artısıda 300 cdm olması ve IPS olması dediğiniz gibi artı bir özellik.

Ben 1200 TL'ye alacağım arkadaşımdan MSI'ı.
Yine de Acer alırdım, VA panelin renkleri gerçekten hoş değil.

Acer'ın fiyatına göre tek eksisinin malzeme kalitesi olduğunu söyleyebilirim onun dışında güzel bir monitör.

Tabii son karar sizin yine de.

Yine de Acer alırdım, VA panelin renkleri gerçekten hoş değil.

Acer'ın fiyatına göre tek eksisinin malzeme kalitesi olduğunu söyleyebilirim onun dışında güzel bir monitör.

Tabii son karar sizin yine de.
Çok teşekkür ederim Acer'a aklım yattı gibi hem sıfır almış olacağım :) Sağ olasın değerli yorumun için.

Geri
Yukarı