MSI G41-M P33 Combo HDD takmadan çalışır mı?

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Herkese merhabalar
MSI G41-M P33 Combo anakartı aldım. Sorum ise şu;

Anakarta Psu-İşlemci-Ekran kartı taksam (hdd takmadan) sistem calisir mi, hdd olmadan Bios ayarlarini yapabilir miyim ?
Son sorum ise;

Eski hdd'mi taksam sorun çıkar mi? İlla format atmak zorunda mıyım?
Mobilden yazdım yanlışlarım varsa düzeltirseniz sevinirim.
Yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD olmadan BIOS ayarlarına geçiş yapabilirsiniz, istediğiniz ayarlamayı yapabilirsiniz.

Eski HDD'yi takıp kullanabilir miyim demişsiniz. Evet, takıp kullanabilirsiniz, sistem açılır.
Ancak içerisinde eski donanımlara ait yazılımlar olacağı için stabil olmaz.

Yeni bir ekran kartı takıyorsanız eski yazılımların yüklü olmaması gerekir. Bu yüzden temiz bir format atın ve en güncel yazılımları yükleyin.

Yorumlarınız için çok teşekkürler şimdi 840evo 120 gb ssd var onu takip direk kullanabilirim dimi?Ve ayrica sata kablalarini baglamadan pcyi acicam bios ayarlıcam ondan sonra sata kablolarini baglicam sorun oluşmaz dimi ? (Telden yazdığım icin hatalar varsa düzeltebilir misiniz zahmet olmazsa :))

Çok acil
Kurulumu yaptım ilk actıgımda ekrana görüntü gelmedi,işlemci fanı durdu,normal kapatma tusuna basılı tuttum kapanmadı powerdan kapattım ve tekrar açtığımda ekrana görüntü geldi fan son devirde döndü kendisi kapandı açıldı ama ekrana görüntü gelmiyor ve fan son devirde dönüyor.
acil yardım yanlış yazım hatalarim varsa affedin çok acil durumum

Up yapmayı sevmem ama kasa açık çok acil bekliyorum lütfen.

İşlemci Fanı düzgün oturmamış onu düzelt Linux Mint çalışan Cd olarak kullanabilirsin HDD olmadan Wifi'yı varsa kullanamıyorsun ama Ethernet çalışıyor Usb Belleğe kurabilirsin Linux Mint'i ama Windows kuramazsın denemiştim çünkü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı