MSI Gaming App Intel Me driver güncellenmiyor

Daha fazla  
Merhaba önceden MSI Gaming App'ı Intel Management Engine'nin en son sürümü yani 2020'de çıkmış sürümü yüklü şekilde MSI Gaming App'ı sorunsuz kullanırdım. Bugün ise bilgisayarımı açtığımda Management Engine'i güncellemem ya da yüklemem gerektiği hatası verdi ama bende yüklü olan Management sürümü en güncel olandı. Ne internette ne anakartın sitesinde ne de aygıt yöneticisinden otomatik güncelleme yöntemi ile baktığımda hiçbir güncelleme olmadığını gördüm. Sonra Gigabyte'in sitesinden herhangi bir B150 chipsete sahip anakartın sürücüler ekranında Management Engine yükledim ama yüklenilen eski sürümdü. Onu yükledim, görsellerde mevcut. 2019 sürümünü yüklediğimde MSI Gaming App'ın sorunsuz çalıştığını gördüm şimdi asıl sorum daha önceden en güncel hali ile kullandıgımda hiçbir sorun yokken neden bugün sorun çıkarttı bu, onu anlamadım. Düne kadar sorunsuz kullanırdım. Anakartım MSI B150 GAMING m3.

adsaasda.png

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1603568824263.png

Aynı sorunu yaşıyordum. MSI Live Update 6 yı güncelledim ve tarama yaptırdım az önce ME sürücüleri güncelledi. Umarım yardımcı olur.

Eki Görüntüle 713625
Aynı sorunu yaşıyordum. MSI Live Update 6'yı güncelledim ve tarama yaptırdım az önce me sürücüleri güncelledi. Umarım yardımcı olur.

Onu bende denedim ama yüklediği me sürücüsü bayağı eski bir sürüm o program biraz sıkıntılı bende daha güncel sürücer var iken gidiyor güncel sürücüleri kaldirip eski sürümlerini yüklüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı