MSI Gaming laptop soğutucu tavsiyesi

tarkkb

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde MSI Gaming laptop var. 2-3 saat belki daha fazla oyunda kalınca 80-85 derece arasını görüyor maksimum. Masayla direkt temas etmesinden hoşlanmadığım için bir soğutucu arıyorum. Bütçe olarak da 200 TL'ye kadar çıkabilirim. Laptopum 17.3''

Son düzenleme:

Uygun fiyatlı olsun dersen:
Hadron HD2013 6 Led Fanlı USB 2.0 17.3" Notebook Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Tabii çok önerdiğim söylenemez ama fazlasıyla iş görür)
Bunun bir tık üstü olan soğutucu;

Bütçemi biraz arttırabilirim dersen;

Daha ortasını bulamadım, uygun fiyatlı olan birçok soğutucu en üstte attığım ile farksız. Şahsi önerim bütçe arttırıp Deep Cool X6 almanız.

Soğutucu olarak satılan ürünler 2~3 derece haricinde farklılık göstermiyor bilginize. Çok bel bağlamayın. Sıcaklıklar soğutucu kullanarak 70lere falan düşmeyecek yani. Laptoplar için normal değerler. Çok az bir faydası oluyor bilginize.

Üstteki Tx Red Alert modelini almayın malzeme kalitesi cidden kötü, bu tarz ürünler hem stant görevi görür hem de bi nebze cihazın hava almasını kolaylaştırır. Fan sayısından gücünden ziyade kaliteli malzemeye sahip bir ürün alıp uzun sure sorunsuz kullanmaya bakın. Zalman zm ns-2000 modelini kullanıyorum ve tavsiye ederim.

Soğutucu olarak satılan ürünler 2~3 derece haricinde farklılık göstermiyor bilginize. Çok bel bağlamayın. Sıcaklıklar soğutucu kullanarak 70lere falan düşmeyecek yani. Laptoplar için normal değerler. Çok az bir faydası oluyor bilginize.
Soğutmaya yardımcı olması gibisinden bir derdim yok. Laptopumun fanları fazlasıyla yetiyor soğutmak için. Sadece masayla direkt temas etmesinden hoşlanmadığım için almayı düşünüyorum yani
Üstteki Tx Red Alert modelini almayın malzeme kalitesi cidden kötü, bu tarz ürünler hem stant görevi görür hem de bi nebze cihazın hava almasını kolaylaştırır. Fan sayısından gücünden ziyade kaliteli malzemeye sahip bir ürün alıp uzun sure sorunsuz kullanmaya bakın. Zalman zm ns-2000 modelini kullanıyorum ve tavsiye ederim.
17.3 inç için de uygun mu bu model acaba

Geri
Yukarı