MSI Gaming Series GT72 Dominator Pro G-1423 Oyun Performansı

umitbarlas

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle ne hayali bir sistem topluyorum ne de sahtekarım. Sadece bilgisiz ve oyun konusunda takıntılıyım.
MSI Gaming Series GT72 Dominator Pro G-1423

ÖZELLİKLERİ
MSI GT Series GT72 Dominator Pro G-1423 G-sync Gaming Laptop
Intel Core i7 5700HQ (2.70GHz)
32GB Memory
1TB HDD 512GB SSD
NVIDIA GeForce GTX 980M 8 GB GDDR5
17.3" Windows 8.1 64-Bit

Ürünü pazartesi alacağım. Kısmetse 7000 TL vereceğim. Diğer bir seçeneğim (Benim de önceliğim) ise evdeki yer sorununu halletmem ve eşimi ikna ettiğim takdirde
Bukadar uçuk biligisayar niye diye sormayın dustu son 9750 ! - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 238255682
bu ilandaki masaüstü bilgisayar. Bu cihazda herhangi bir olumsuzluk veya donanımsal olarak sıkıntı var mı?
Büyük ihtimal dizüstü bilgisayarı alacağımdan bu bilgisayarda oyun oynarken ne gibi sıkıntılarla karşılaşabilirim?
Oynadığım oyunlar:
BF4, World Of Warcraft, Dayz, Arma 3, GTA 5.

(Lütfen ceza vermeden önce biraz itibar ediniz.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence o paraya GTX 980 Ti bir sistem kurabilirsiniz. Eğer çok seyehat etmiyor ve çok dolaşmıyorsanız masaüstü alın derim ben.

Çok seyahat etmiyorum, merak ettiğim bir konu da masaüstü sistem. Bu sistem de donanım olarak bir uyumsuzluk veya eksiklik söz konusu mu? Parçaların uyumu, ısınma gibi sorunlarla karşılaşır mıyım? GT72 Pro incelemenizi de defalarca izledim. @Recep Baltaş

Bu sistem GTX 980M nin yaklaşık 3 katı diyebilirim ve upgrade şansınızda var. Bu sistemi almalısınız. Ben size topladım. 120 GB SSD var altta çıkmamış. :)
Adsız.png

Açıkcası önceliğim ev durumunu da göz önüne aldığımda dizüstüydü. Dolayısı ile konuyu bu sebeple buraya açmıştım. Hazır sistem olduğu için ve elimdeki MSI GE60 2OE-293XTR model bilgisayar üstüne para vermeyi düşündüğümden bu masaüstü sistemi paylaştım.

Ordaki sistemde GTX TİTAN X var. 2000 TL daha verebilecekseniz o sistemi alabilirsiniz. Ama GTX 980 Ti Titan X in hafif kırpılmış modelidir.

Asıl sorun para değil de yer sorunu. Peki dizüstü hakkında fikriniz nedir? Intel Core i7 5700HQ (2.70GHz) işlemci hakkında bir fikrim yok açıkcası.

İşlemci oyun için gayet yeterli. GTX 980M ile 1080p de çoğu oyunu rahatça ultrada oynayabilirsiniz. Ama benim size tavsiyem masaüstü almanızdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı