MSI Gaming Trio RTX 2080 Ti için termal pad önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ekran kartım için termal pad satın almak istiyorum ama kaç mm almam gerekiyor bilmiyorum. İnternette var fakat aynı modeli yok. Önerebileceğiniz termal pad varsa memnun kalırım. Kendim takacağım padları video izleyerek.

Söylemiyorlar siz bize gönderin diyorlar
O zaman daha önceden aynı kartı kullanan birisinin ölçümlerine göre yapmanız lazım. İnternette yabancı forumlarda veya bizim forumda kullanan birisi varsa ve söylerse ancak bulabilirsiniz.

O zaman daha önceden aynı kartı kullanan birisinin ölçümlerine göre yapmanız lazım. İnternette yabancı forumlarda veya bizim forumda kullanan birisi varsa ve söylerse ancak bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bulduğum 2080 için Ti versiyonu için değil. O yüzden sizin sahip olduğunuz model ile farklılıkları olabilir. Dediğim gibi en mantıklısı MSI destekle görüşmek.

Son düzenleme:
Hocam merhaba,

bende de msi 2080 ti ventus modeli var. ben de termal padleri değiştirmek istiyorum. siz ne yaptınız bulabildiniz mi bir çözüm?

hocam şöyle bir konu buldum ama tam emin olamadım. kartın içini açıp padlerin ölçülerini almaya çalışacağım en kısa zamanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı