MSI Gaming X RTX 2060 nasıldır?

TAL0S

Centipat
Yer
Manisa Merkez
Arkadaşlar MSI Gaming X 5700xt alacaktım ama kafam rahat olsun diye 20-25 FPS'den vazgeçtim.
Bu ekran kartını aldım iyi bir seçim yapmış mıyım?
3.499 TL.

Ryzen 5 3600.
MSI B450M PRO M.2 Max anakart ile kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pahalı. 100 TL daha koyup 2070 alabilirdin. Bide aldıktan sonra buraya sormanın ne anlamı var onu da çözebilmiş değilim.

Güzel model fakat Zotac markasının Twin modelinin 2070 Super versiyonu 3500-4000TL civarı geziyor. Ben alacak olsaydım sıfırdan onu alırdım sanırım. Ekleme: Siz aldım yazmışsınız pardon hayırlı olsun üzmez.

Güvenilir markadır sorun olmaz. Hangi kart daha iyidir orası tartışılır fakat seçtiğiniz kart baya baya iyi. Hem RTX teknolojisini de denemiş olursunuz.

Pahalı. 100 TL daha koy 2070 al.
Dostum 3.200 ede var :) araştırsam hiç olmucak sitede 3.000 bile bulurum attığım kartı. Gigabyte iyi marka ama MSI bir başka bence tasarım olarak vs

Dostum 3.200 ede var :) araştırsam hiç olmucak sitede 3.000 bile bulurum attığım kartı. Gigabyte iyi marka ama MSI bir başka bence tasarım olarak vs
Performans, markadan önce gelir benim gözümde. Tercih meselesi. Neyse hayırlı olsun.

Performans, markadan önce gelir benim gözümde. Tercih meselesi. Neyse hayırlı olsun.
Anlı şanlı bir fark yokki dostum. En azından ben öyle biliyorum n11'den zaten almam :) önerin için teşekkür ederim
Bence kötu bir tercih 5700XT daha iyi.
Valla sorunlarıyla uğraşamam.Tak çalıştır oyna yapmak istiyorum ömür olarak da daha uzun olacağını tahmin ediyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı