MSI Gaming X RTX 2060 nasıldır?

Güzel model fakat Zotac markasının Twin modelinin 2070 Super versiyonu 3500-4000TL civarı geziyor. Ben alacak olsaydım sıfırdan onu alırdım sanırım. Ekleme: Siz aldım yazmışsınız pardon hayırlı olsun üzmez.

Alsam onları içim rahat etmez. pek bilgim yok çünkü

Reis iyi diyorsun, hoş diyorsun da, her hafta farklı problemi çıkıyor ya.. Forumda gezdikçe denk geliyorum mavi ekran vs..
Sapphire Pulse aldım sorun çıktı yolladım paramı aldım bir ayımı aldı tövbe ettim yanlış seçim yapmışım
Hele ısınma sorununa hiçbir şey demiyorum. O Allah'ın emri zaten artık. :D
Siyah ekran sorunu alıyordum.
İtopya benden işlemci ve ekran kartı istedi yolladım sorun yokmuş işlemci de test etmediler tabi çünkü Pinleri yamulmuş :) macun karışmış kargoda iyi muhafaza edememişim
Ekran kartını bekledim iadesini 1ay yakın sonun da İadem geldi bunu gördüm 3.900 den 3.499 oldu direkt aldım. Aç gözlülük yapıp yüksek performans diye yine sıkıntı yaşamak istemiyorumm
İyi yapmışmıyım :)

Hele ısınma sorununa hiçbir şey demiyorum. O Allah'ın emri zaten artık. :D
5700XT'lerde ısınma sorunu yok ki dostum. Isınma sorunu her kartta markaya bağlı olarak görülür. Bunun GPU ile ilgisi yok. Örnek 2060 TUF yüksek derecelerde çalışıyor veya Dual versiyonu. Bir çok konu da bulabilirsin.

Çok güçlü bir kart 5700 XT sorunsuz kullanan da var sorunu olan da. Daha beta gibi çok iyi güncelleme alacağını düşünüyorum çünkü sorun yaşayan fazla bir şey ters gitmiş. RTX 2060 fiyatına 2070 Super performansı.
Geçen yıldan beri diyorlar sorun aynı yok 20-25 FPS için riske giremem ilerde satar 2080 alırım

İyi yapmışsınız. Şahsen ben de tak çalıştır yapmak istediğim için 2070 aldım. Daha sonra bozuldu tabii şans eseri hatalı RAM'ler geldi. Yerine 2070 Super yolladılar memnunum. Siz de memnun olursunuz. Ayar kapa, onu kapa, düzgün yazılımı bul derdiyle uğraşmazsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı