MSI Gaming X RX5700 XT İçin Hangi Driver İndirilmeli?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim ekran kartını kullanıyorum ve kutusunun üzerinde galiba 50.yıl vs tarzı bir şeyler yazıyordu. Aşağıdaki resimde belirttiğim driverlerdan hangisini indireyim? Başka bir konuda driverler farklı o yüzden doğrusunu indirmen lazım demişlerdi.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende öyle düşünmüştüm ama bir arkadaş ikisi farklı sürücüler diyince merak ettim. Teşekkürler @Recep Baltaş
Öyle bir şey imkansız. Arkadaşınız büyük ihtimalle ekran kartının asıl üreticisini bilmiyor.

AMD 20.1.1 sürücüsü için açılan konuda bir arkadaş dedi. Tahminimce kendisi de AMD konusunda bilgili biri. Bu yüzden merak etmiştim ama sorun kalmadı kurdum birini.

Orada seçeceğiniz şey "driver" değil zaten. Yani başlıktaki soru en baştan yanlış sorulmuş oluyor. Size "ürününüzü seçin" diyor. Zaten hangisini seçerseniz seçin aynı sürücüyü indirtecektir.

Orada seçeceğiniz şey "driver" değil zaten. Yani başlıktaki soru en baştan yanlış sorulmuş oluyor. Size "ürününüzü seçin" diyor. Zaten hangisini seçerseniz seçin aynı sürücüyü indirtecektir.
Bende bunu anlamamıştım işte, zaten ikiside aynı sürücüye çıkıyor böyle gereksiz bir ayrıma ne gerek vardı?

RX 4xx, 5xx, 5xxx serilerinin tümüne aynı sürücü kuruluyor. Nvidia tarafında da tüm RTX kartlara aynı sürücüyü kurulabilir. Hala güncelleme alan bir ekran kartı için son sürücü neyse onu indirip yükleyebilirsiniz. Oradaki seçim ekranı size "güncelleme almayan bir kart kullanıyorsanız ona göre sürücü gösterelim" amaçlı tasarlanmıştır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı