MSI Gaming Z RTX 2060 ısı değerleri normal mi?

Cavid997

Hectopat
Merhaba. Belirttiğim gibi MSI Gaming Z RTX 2060 kullaniyorum. Ve Witcher 3 yuksek ayarlarda kart 100% iken 1 saatlik surede isi degerleri 75 oluyor. Bu iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kurcalama, değerler normal. Yüksek grafikli oyunlar oynuyorsun ve 1 saat içinde bu değerlere ulaşıyor. Oyunları oynamaya devam et 🙂

Zaten şu an Windows 10nun 2004 surumu ile ilgili bayağı sorun yasiyorum. Ve gunumu zehir etmeye basladi. Oyun optimizasyonu berbat oyunlar kucuk kucuk takiliyor. Ve simdide bu isi sorunu kafami bozuyor :) not: Biraz degil bayağı takintili bir herifim anlayacaginiz :)

2004 tam sürüm olarak gelmedi. Temiz kurulum ile 1909'a tekrar dönebilirsin. Her yeni sürüm, problemli oluyor. Zaman geçtikçe güncelleme alarak düzeltiliyor.

O Zaman'da format gibi birsey oliyor degil mi? 1. 2 gune tam olarak gelecegini varsayiyorum. Malum nisan ayinda gelecek demislerdi. CS GO'da falan takilmalar oluyor. Şu an 442.59 surum deyim GPU'da 445.87'ye geceyim mi sizce?

CS:GO'nun oyun motorunu bozdular. Anlık takılmalar mevcut.

Bunun icin bir guncelleme duyurusu var mi? Cunki Witcher'da falanda vardi takintilar. Microsoft'un ISO dosyasi olan link te ek bir Update dosyasi vardi ama 1909 icin 6 MB'lik. Neyse indirdim onu kurdum. Witcher'deki sorunu 100/80 duzeltti. Ama CS GO'da hala FPS ve saire sorunlar mevcut. Ayrica her soruma zahmet edip cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim.

Rica ederim. Temiz format atarsan, belki sorunların düzelir. Windows 10'u İndirin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rica ederim. Temiz format atarsan, belki sorunların düzelir. Windows 10'u İndirin

İnanin. Son zamanlarda o kadar cok format attirdimki. Her seferinde dosyalari tercihleri yeniden duzenlemek cok yoruyor. Ayrica guncelleme gelirse duzelecegini saniyorum. Cunki sorunun tamamen Windows olduguna eminim neredeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı