MSI garanti ürüne bakım için ücret istiyor

bilalbayram13

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ağustos 2016'da Ebrar Bilgisayar üzerinden MSI CX62 6QD modelli laptop satın almıştım. Hala garantisi devam ediyor. MSI sitesi üzerinden cihazımı kayıt da ettirdim. Laptopumda performans düşüşü olduğu için temizlik ve termal macun yenilemesi yaptırmak istedim. Resmi Türkiye servisi 25 dolar fiyat istedi. Bu işlemler garanti kapsamına girmesi gerekmiyor mu? Yardımcı olabilecek MSI kullanıcılarından desteklerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti satın aldığındaki probleri karşılar ilk 1 hafta performans düşüşü gibi veya aldıktan sonra ekran gelmeme gibi o zaman garanti kendisi karşılıyor ama bilgisayar uzun zaman önce alındı ise genelde para istiyorlar. İstediğiniz şey bireysel bir şey bilgisayar arızası değil o yüzden para istemeleri gayet normal.

Önceki laptopumu vatan bilgisayardan almıştım. Onlara götürdüğümde ücretsiz olarak dediğim işlemleri yapıyorlardı. O yüzden bu postu açtım. Cevaplarınız için teşekkür ederim iyi forumlar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı