MSI GC30 V2 alınır mı?

Ayreminis

Hectopat
Selam. GC serisinde analog sorunları yaşayanlar olmuş ama V2 sürümü ile düzeltilmiş sanırım. Reddit'te biriyle konuştum, bir yıldır sorunsuz günlük kullanıyorum dedi. Alan, kullanan varsa, özellikle belirli bir süredir, somut yorum rica edebilir miyim? Kablosuz ve şarjlı olması çok büyük artı bana. Bütçem dahilinde ayrıca.

Alınabilir. Dediğiniz gibi ilk nesilde analog sıkıntısı yaşandı.

@Ayreminis evet hocam. Bende ilk nesil GC20 olan vardı. Yeğenime vermiştim. Uzun süre sorunsuz kullandı fakat o da sıkıntı yaptı. Yeni nesille de şikayet göremedim.

Selam. Gc serisinde analog sorunları yaşayanlar olmuş ama V2 sürümü ile düzeltilmiş sanırım. Reddit'te biriyle konuştum, bir yıldır sorunsuz günlük kullanıyorum dedi. Alan, kullanan varsa, özellikle belirli bir süredir, somut yorum rica edebilir miyim? Kablosuz ve şarjlı olması çok büyük artı bana. Bütçem dahilinde ayrıca.

Satın aldınız mı?
Aldıysanız görüşleriniz nelerdir?
Ben de almayı planlıyorum.

GC20 ilk sürümü vardı bende. Sol analog kendi kendine çektiği için iade etmiştim o düzeldi mi bilmiyorum. Genel hissiyat olarak güzel ama triggerları ve analog yarış oyunları için yeterince uygun gelmedi, triggerlar fazla yumuşak geldi analog da sert geldi yarış oyunları açısından. Bunların dışında malzeme kalitesi olsun rahatlık olarak iyiydi.

Hocam ben aldım ve gamepad sallayınca ses geliyor (gamepadin tam orta kısmı ) normal mi? Yoksa sadece benimkinde mi oldu bu olay? Cevap yazarsanız sevinirim.

Kusuruma bakmayın, işten güçten çok fırsatım olmuyor. Toplu yanıt vereyim. Aldım ve çok memnunum, 200 saat kadar Forza 5 gömdüm. Gram sorun yok. Sallayınca vs ses gelmiyor. Ha bir tane eleştirim olabilir. Titrerken daha sessiz titremesini isterdim galiba, biraz sesli titriyor. Onun dışında kaliteli hissettiren bir cihaz

Yeni konular

Geri
Yukarı