MSİ GE 40 dragon eyes hacintosh

İyi günler arkadaşlar.2010 ortası 13"macbook pro sahibiyim. Şu anki bilgisayarıma ram ve ssd yükseltmesi yaptım fakat yinede istediğim performansı alamadım ve anladımki ben aslında bir oyun bilgisayarı arıyorum. Araştırmalarım sonucu MSİ GE 40 dragon eyes modelini almaya karar verdim. Fakat yılların verdiği alışkanlıkla macintosh dan vazgeçmek istemiyorum. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör ün incelemesinde bilgisayar ile birlikte windows un gelmediğini gördüm. Sorum şu ki ben windows kurmadan önce macintosh sistem kursam daha sonra bootcamp ile windows kursam bir sorun olur mu ? Teşekürler özellikle @Recep Baltaş tan yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar.2010 ortası 13"macbook pro sahibiyim. Şu anki bilgisayarıma ram ve ssd yükseltmesi yaptım fakat yinede istediğim performansı alamadım ve anladımki ben aslında bir oyun bilgisayarı arıyorum. Araştırmalarım sonucu MSİ GE 40 dragon eyes modelini almaya karar verdim. Fakat yılların verdiği alışkanlıkla macintosh dan vazgeçmek istemiyorum. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör ün incelemesinde bilgisayar ile birlikte windows un gelmediğini gördüm. Sorum şu ki ben windows kurmadan önce macintosh sistem kursam daha sonra bootcamp ile windows kursam bir sorun olur mu ? Teşekürler özellikle @Recep Baltaş tan yardım bekliyorum.
GE40 gibi bir makinada Hackintosh'dan asla Mac'in verdiği verimliliği ve performansı alamazsınız ben Daha iyi bir Macbook almanızı öneririm. Ama illa ki ucuza yüksek performans istiyorsanız Vanilla diye tabir ettiğimiz tam uyumlu bilgisayarları araştırabilirsiniz.

öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekür ederim.Macbook tan ziyade oyun için pc istiyorum ve malesef sanırım ge40 üretimden kalkmış bu yüzden ge 60 apache 15" i gündeme aldım fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.Bir arkadaşım amerikaya gidicek mart sonu onun vasıtayla alacağım.Sistem olarak mac ve windows 8.1 i birlikte kullanmak istiyorum.Bilgiliarkadaşlardan öneri bekliyorum.

öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekür ederim.Macbook tan ziyade oyun için pc istiyorum ve malesef sanırım ge40 üretimden kalkmış bu yüzden ge 60 apache 15" i gündeme aldım fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.Bir arkadaşım amerikaya gidicek mart sonu onun vasıtayla alacağım.Sistem olarak mac ve windows 8.1 i birlikte kullanmak istiyorum.Bilgiliarkadaşlardan öneri bekliyorum.
GE60'ın Apache modelini kendim Hackintosh'lu olarak kullanıyorum, az çok tatmin edici olsa da dışarı çıkarken güvenilip yanına alınmaz ne zaman nerden sıkıntı çıkaracağı belli olmuyor.
Ancak oyun konusunda bana göre başarlı. Yeni çıkan oyunları oynatıyor. Yani GE60 ve GE60 Apache bilgisayarlarını öneririm ama Hackintosh isterseniz baya bir kafa patlatmanız gerekecek.

Peki mac i destekleyen fiyatı çok uçuk olmayan oyun bilgisayarı öneriniz varmıdır ?
Tam bir model veya marka öneremem ancak oyun bilgisayarlarına bakarken işlemcinin Intel olmasına anakartın uyumlu olmasına, ve WiFi kartının chipsetinin uyumlu olmasına dikkat edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı