MSI GE-60 2PC Windows 10 Fabrika Ayarlarına Geri Dönme

gökhan yrlmz

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam öncelikle, ben 6 ay önce msi ge-60 2 pc apache 278-tr modelli bilgisayarı aldım. Windows10'a yükseltmesini yaptım ama yaklaşık 2 hafta önce performansta biraz sıkıntı yaşadığımı düşünerek bilgisayarımı sıfırladım. Sıfırladıktan sonra orijinal olan tüm uygulamalarımı, dosyalarımı, resimlerimi kaybettim(kişisel dosyalara önemli değilde uygulamaların gitmesi çok kötü oldu) ve sürücüleri yüklerken ekran siyah ekran hatası verdi ve bir daha da açılmadı. Güvenli mod dahi hiç bir işlem yapamadım. Format attım bilgisayara baştan windows 10 pro yükledim. (8.1 pro ile almıştım.) Bu sefer de ürün anahtarına kabul etmiyor, sürekli sağ altta windows'u etkinleştir diyen bir yazı var.
Burda sormak istediğim;
1-)Bilgisayarı tahmin ettiniz üzere vatan bilgisayardan aldım, geri götürsem windows'u baştan temiz bir şekilde yüklerler mi?
2-)Bilgisayarın fabrika ayarlarına dönme gibi bir şansı var mı uygulamaları geri kazanmak için?
3-)Bilgisayarın bana gelen windows sürümünü (windows 8.1pro) tercih etmeli miyim windows 10'a geri geçmeli miyim?
4-) Bilgisayarın arka panelinde garanti etiketi bulunmuyor, bilen birisinden yardım alarak mssd taksam sıkıntı olur mu?

Cevap veren vermeyen herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Lütfen konu hakkında yardım olacak birileri varsa lütfen yardım etmeden geçmeyin. Teşekkürler :)

Asıl amacım bilgisayarı ilk aldığım gün ki gibi eski haline getirmek mümkün mü ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı