MSI GE40 2OC-028XTR Dragon Eyes

BartAltug

Kilopat
Uzun süreli incelemelerden sonra MSI GE40 2OC-028XTR Dragon Eyes almaya karar verdim gibi. Fakat tek sorun ekran boyutu ve çözünürlük bana göre. Diğer özelliklerini göz önünde bulundurursak, sizce almaya değer mi ? Ayrıca ekran boyutunun küçük olması oyunlar da nasıl bir etken gösterir?

Taşıma açısından ideal bir oyun notebook. GTX 760M gpu var. 1600x900 çözünürlük var. Benim şahsi fikrim küçük olduğu zaman daha iyi. Alternatif olarak Haswell işlemcili GE60 ve GE70 e bakabilirsin. GTX 765m bulunmakta o modellerde de.

Ben de aynı ürünü almayı düşünüyorum. Bundaki işlemci de Haswell bu arada.

Bu ürün ayrıca GTX 765M'li modellerdan daha yüksek bir performans sunuyor zira çözünürlüğü daha düşük :) Ayrıca 2KG olması inanılmaz. Aklımdaki tek şüphe ise ısınması, bakalım o nasıl olacak. Parayı bi denkleştirelim de hele.

Ben de aynı ürünü almayı düşünüyorum. Bundaki işlemci de Haswell bu arada.

Bu ürün ayrıca GTX 765M'li modellerdan daha yüksek bir performans sunuyor zira çözünürlüğü daha düşük :) Ayrıca 2KG olması inanılmaz. Aklımdaki tek şüphe ise ısınması, bakalım o nasıl olacak. Parayı bi denkleştirelim de hele.
Full HD aletlerde çözünürlüğü düşürebiliyoruz ama bunda yükseltemiyoruz. İnsan kendini kısıtlanmış hissediyor. Ayrıca 4 5 inç aletler bile artık Full HD olurken artık 14-15 inç cihazlara 1600X900 çözünürlük koymak ayıptır bence. Yine de denemeden yorum yapamayız tabi fakat Full Hd bir ekranı aratır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı