MSI GE40 Hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

burak-2001

Hectopat
Makaleler
1
İyi akşamlar ben msi ge40 laptop aldım. Sence iyi mi yapmışım? Ayrıca hepsiburada.com'dan aldım. Öncelikle Freedos olarak geliyormuş nedir bu freedos ve hangi işletim sisteminini yüklemeliyim? Ve de ben öğrenciyim 7. sınıfa geçtim. Eğer Windows 8 yüklersen orjinal CD'sini almak yerine bilgisayarcıya yükletsem performans kaybı olur mu ? (Yazım kuralı varsa hatamız affola)

Güzel notebook. Hayırlı olsun. Freedos ücretsiz işletim sistemidir. Örnek olarak Linux. Bu linkte gerekli bilgiler mevcut. https://www.technopat.net/forum/windows-8/9708-windows-8-turkce-indirme-baglantilari.html
Kendinde kurabilirsin aslında Windows 8'i.
Örnek olarak bu rehberleri izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel notebook. Hayırlı olsun. Freedos ücretsiz işletim sistemidir. Örnek olarak Linux. Bu linkte gerekli bilgiler mevcut. https://www.technopat.net/forum/windows-8/9708-windows-8-turkce-indirme-baglantilari.html
Kendinde kurabilirsin aslında Windows 8'i.
Örnek olarak bu rehberleri izleyebilirsin.

Önerileriniz için teşekkürler internetten indirince aktivasyon için program verilmiş bu programını nasıl kullanmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamen size kalmış. İster orijinal alın, ister korsan kullanın. Nasıl içiniz rahat ediyorsa.

Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bugün msi ge40 laptobu alıcağım,kargo hızlı getirirse bu konudan incelemesini paylaşacağım.Takip edin...

Arkadaşlar bu leptop'un fiyatını biliyorsanız söylermisiniz ben internet'te bulamadım da?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı