Msi GE60 0ND-459XTR iAtkos ML3U Kurulumu

alibay

Hectopat
Merhabalar,

Msi GE60 0ND-459XTR makinama iAtkos ML3U kurulumu gerçekleştirdim fakat kurulum sonrasında boot ekranında (apple amblemi) kalıyor. Herhangi bir öneriniz var ise paylaşabilir misiniz ?

Donanım

• İ5-3230QM
  • Nvidia GTX660
  • 8 Gb Ram
  • 750 Gb Hitachi 7200rpm

Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

Hayır, dediğim gibi boot ekranı yani apple logosunda loopa giriyor.

- - - Güncellendi - - -

-v ile çıktıları kontrol etme fırsatım oldu. [IOBluetoothHCIController][start] -- completed çıktısından sonra takılmakta şuan. Kurulumu başarıyla gerçekleştirenler sonraki adımın ne olduğu ile ilgili bilgi verebilir mi ?

Her türlü yardım ederim.. Bendeki ingilizcede Chicken English :) Mesaj attım biraz önce facebook'tan. :) 2. bir mesaj daha yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akşam deneyeceğim hocam sağolun. Intel kext'leri silerek denedim ama bi ilerleme kaydedemedim. Takıldığı ekran aşağıdaki gibi.

119xeeg.jpg

Size tavsiyem ilk önce ML kurulumları seyredin youtubede, sonra DSDT derlemeyi öğrenmeniz gerek. Burdan ne kadar anlatsak görmeden yapamazsınız. Eski makinelerde sorun çıkarmayan kurulumlar yeni makinelerde yüksek bilgi gerektiren durumlar yaşatıyor..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı