MSI GE60 0ND-459XTR oyun performansı nasıldır?

SMOKEALOT

Hectopat
Selamu Aleykum , öncelikle MSI GE60 (0ND-459XTR) 'a yönelmemin sebebi Recep ve Ali Bey'in ''Crysis 3 için Ekran kartı ve Laptop Tavsiyesi'' adlı kısa söyleşisidir.Videoyu izledikten sonra model hakkında yaklaşık 2 haftadır kısa aralıklarla araştırma ve kullanıcı yorumlarını okuyorum.Genel olarak kullanıcılar memnun , 2000 liraya alınabilecek en iyi makine'nin olduğu söyleniyor.Kullanıcı yorumları ve izlenimlerim beklentilerimi biraz yükseltti ama aldıktan kısa süre sonra hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum..

Bu makineyle oyunlardan kaç sene verim alabilirim ?

En büyük hayalim GTA 5'i oynamak, bu mümkün müdür ? (pc versiyonu çıkarsa tabi)

MSI GE60 modelinin kendi alt başlıgında 0nd-xtr662 , 0nd-xtr663 ,0nd-xtr602 ,0nd-xtr459 gibi çeşitli modelleri mevcut aralarındaki fark nedir ?

3230m ile 3230qm arasındaki fark nedir ?
ve kullanıcılar makinenin olumsuz ve sorun olan yönlerinide bana bildirirse çok sevinirim saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu makineyle oyunlarda ortalama 2-3 sene verim alırsın. :D

Bazı ayarları kısarak GTA 5 mümkündür. ( PC ye çıkar merak etme )

Mesela 459 da SSD yokken 662 de 128gb SSD mevcut.

Ben kısa da olsa kullanmıştım. Isınma diye bir sorunu yok bilgisayarın. :) Kasayı beğenmeyenlerin sayısı yüksek. Bana hoş gelmişti tam aksine. :D Kısaca alırsan memnun kalacaksın. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı