MSI GE60 0ND-663XTR Mavericks Yükleme

serkan_emp

Kilopat
MSI GE60 0ND-663XTR bilgisayarım için buradaki son sürüm mavericks kurmak istiyorum. Şuan halihazırda UEFI özelliği açık ve UEFI Windows 8.1 kurulu. Bunun yanına Mavericks kurmak istiyorum. Açılışta sorması gerekiyor.

1. Bilgisayarda optimus ekrankartı var. Intel 4000 ve Nvidia GTX660M var. Clover ile Fake ID girmeden kurulum ekranı gelmiyor. Fake ID ile kurup yine Fake ID ile açsam bile ekran kartı 7MB olarak görünüyor ve performans vasat.
  2. VooDooHDA nın hangi sürümünü kullanayım. Biri olmazsa diğerini silip mi kurayım başkasını?
  3. Clover ile USB olmadan bir türlü boot edemedim. Ne uygulamam gerek.
  4. 750GB sata HDD ve 60GB Kingston mSATA SSD var. HDD yi 1. SSD yi 2. olarak görüyor, farkeder mi? Amacım HDD nin bir bölümüne kurmak.
  5. Bu konudaki bilgisayar ile sadece model kodumuz farklı galiba ama ben herşeyi aynen uyguladım olmadı.

İsteğim sadece bilgisayarımın düğmesine bastığımda dual boot çıkması ve Mavericks seçersem;
Intel ekran kartı ile akıcı bi şekilde çalışan, ses verebilen stabil bir sistem :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı