MSI GE60 2. El alınır mı ?

Dunkel.heit

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba iyi forumlar dilerim arkadaşlar. Laptop alacağım bilgisayar okuyorum. Hem işlerimi hemde oyun oynatacak bir bilgisayar lazım. 2. eli 2450 TL olan bu laptop alınır mı? İçinde GTX 765m, 16GB RAM, ve İntel'in Haswell serisinden i7 4700 işlemcisini barındırıyor. Sıfırı 5300 küsür olan bu bilgisayarı 2450 TL'ye alacagım. Fazla bütçem olmadıgı için 0 alamıyorum. 2. El dizüstü bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken konular nelerdir ?

Son düzenleme:
Görüşümce alınmaz. MSI GE60'larda kronik sorunlar mevcut. Bunlar BIOS update ve Firmware'ler ile çözülebiliyor lakin değeceğini sanmam. Asus'un içinde 940mx bulunan bu fiyat aralığında bilgisayarları mevcut.

Merhaba iyi forumlar dilerim arkadaşlar. Laptop alacağım bilgisiyar okuyorum. Hem işlerimi hemde oyun oynatacak bir bilgisayar lazım. 2. eli 2450 TL olan bu laptop alınır mı? İçinde GTX 765m, 16GB RAM, ve İntel'in Haswell serisinden i7 4700 işlemcisini barındırıyor. Sıfırı 5300 küsür olan bu bilgisayarı 2450 TL'ye alacagım. Fazla bütçem olmadıgı için 0 alamıyorum. 2. El dizüstü bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken konular nelerdir ?
GTX 765M < 750 Ti. Oradan hesapla.

MSI CX62 6QD-234XTR ürün kodlu GT940MX barındıran dizüstü bilgisayarına ne dersiniz ? Güncel oyunları (dead by daylight, cs go, lol) oynatır mı ?

Yazdığınız oyunları (Dead By Daylight konusunda emin değilim çünkü kendimde GTX660m var. Ve low ayarlarda optimize sorunu yaşıyor, büyük ihtimalle 940MX bunu aşacaktır) yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz.

Zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler arkadaşlar. En iyisi 0 alayım temiz olsun. İyi forumlar dilerim.

MSI CX62 6QD-234XTR ürün kodlu GT940MX barındıran dizüstü bilgisayarına ne dersiniz ? Güncel oyunları (dead by daylight, cs go, lol) oynatır mı ?

Saydığın oyunların hepsini rahatlıkla gerekli grafik ayarlarında oynatır. LoL ve CS:GO yu high ve medium da Dead by Daylight'ı medium-low ayarlarda rahatlıkla oynarsın.

Saydığın oyunların hepsini rahatlıkla gerekli grafik ayarlarında oynatır. LoL ve CS:GO yu high ve medium da Dead by Daylight'ı medium-low ayarlarda rahatlıkla oynarsın.
LoL medium- high demek, başka hiç bir oyunu medium ayarda oynayamaz ve low ayarlarda da asla 60 fps'ye çıkamaz demek bu bir. İkincisi, bütçeyi biraz zorlayıp GTX950M kullanmak daha iyi performans anlamına geliyor ki arkadaş da o modeli alacak.

CsGo ve LoL demişim high ve medium diyerek iki oyunuda genelledim bariz şekilde bu bir. Anlamadan yorum yapıyorsun bu da iki.
Bütçesine göre kararını versin ben sorduğu soruyu cevapladım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı