MSI GE60 20E-048XTR Nereden Almalıyım ?

MSI ge60 2oe de msata slotu var mı? Birde başka forumlarda sıcaklık sorunu yaşayanlar varmış sanırım 99 dereceyi görmüşler, kullanan ya da bilgisi olan varsa detaylı bilgi verebilir mi? Bayram indirimi olursa almayı düşünüyorum da. Şimdiden teşekkür ederim.

MSI ge60 2oe de msata slotu var mı? Birde başka forumlarda sıcaklık sorunu yaşayanlar varmış sanırım 99 dereceyi görmüşler, kullanan ya da bilgisi olan varsa detaylı bilgi verebilir mi? Bayram indirimi olursa almayı düşünüyorum da. Şimdiden teşekkür ederim.
Var tabi ki ben 229 modelini kullanıyorum. Msi ge60 -2Oe Başlayan tüm modellerde msata slotu mevcuttur.

Her notebook gibi ısınıyor ve diger notebooklardan daha iyi sogutma sistemine sahip daha çabuk sogutuyor online oyun(wolfteam 45 derece minecraft 60 decere counter 42 derece ) oynucaksan 50 55 derece işlemci sıcaklıgı oluyor. Grafik agırlıklı oyun oyunucaksan crysis 3 ve cod serisi normal ayarlarda uzun süre oynarsan 70 80 dereceyi görüyo full ayarlarda uzun süre oynarsan 90 dereceye kadar çıkabilir :D Ve oyun kapatınca geri 1 2 dk içerisinde normal sıcaklıgına geri dönüyor turbo fan ile :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi yaptığım soğutucu ile kullanırsam daha düşük sıcaklıklarda uzun süre kullanabilirim sanırım, teşekkür ederim bilgilendirme için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı