MSI GE60 20E-048XTR Nereden Almalıyım ?

Muzaffer Kaçan

Hectopat
MSI GE60 20E-048XTR modelini önümüzdeki hafta almayı planlıyorum. Nakit ödenme ile alıcam ama nereden alacağımı bilmiyorum ve aklımı kurcalıyan sorular var.

Birinci olarak MSI - MSI GE60 2OE-048XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD + 750GB GTX765M 2GB 15.6" Full HD FreeDos - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş fiyatı her geçen gün artıyor.
PCdeposu MSI GE60 2OE-048XTR Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı sanalmarkete göre biraz daha ucuz.
Almayı planladıgım site MSI GE60 20E-048XTR Core i7-4700MQ 8GB 128SSD + 750GB 2GB Vga GTX765M 15.6'' Full HD Free Dos - Ürün Kategorileri burada Teslimatta Nakit Ödeme (KDV Dahil) 3.119,09 TL ile almak istiyorum.

Diger sitelere göre 200 tl daha ucuz arada bu kadar fiyat farkı olması normal mi ? Eksenbilgisayardan alsam sorun yaşar mıyım bilemiyorum. (Kafama takılan bi soruda biraz saçma ama MSI GE60 2OE-048XTR model olarak sanalmarketim ve pcdeposunda arama yapınca istedegim laptop çıkıyor fakat eksenbilgisayarda sonuc bulunamadı diyor. Çok saçma bi durum ama acaba modeller arasında fark mı var ? Bütün modeller aynı mı ? Eksenbilgisayardan alışveriş yapanlar aydınlatın beri biraz :D)

Biraz uzun oldu ama beni aydınlatabilecek arkdaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı