MSI GE60 2OE-047XTR ile ilgili fikirleriniz nelerdir?

Eren DOĞAN

Hectopat
Arkadaşlar uzun zamandır dizüstü pc araştırıyorum o kadar çok model araştırdım ki artık ben bile bazılarını hatırlamıyorum. Tam bu dedim vazgeçtim çoğu pc den sağ olsun forumdaki bazı bilgili arkadaşlar pc'lere karşı beni bilgilendirdi. Bu araştırma sırasında ayırmış olduğum bütçede sürekli olarak değişti durdu ama artık ne istediği bildiğim için bütçemi sabitledim ve linkteki pc'yi almaya karar verdim. Bu arada MSI'ye karşı bir antipatim vardı onuda yıkmayı başardım. Şimdi asıl konuya gelirsek bu linkini verdiğim pc nasıl? Bütçemin suyunu sıkarak bu kadar yükseltebildim daha da fazla veremem. Bir de sanırım bu siteden uygunu yok. Yorumlar için teşekkürler. :D
MSI GE60 2OE-047XTR Core i7-4700 2.40 Ghz 8 GB 750 GB 2 GB Vga 15.6 Freedos « Laptop , Laptop Fiyatları , Asus Notebook , Lenovo Notebook , HP Fiyatları , Kampanyalı Laptoplar , Artes Tablet

MSİ en iyi oyuncu dizüstü bilgisayarı üreten firmadır.Alacaksan GE60'ı güvenle alabilirsin.:)

MSİ en iyi oyuncu dizüstü bilgisayarı üreten firmadır.Alacaksan GE60'ı güvenle alabilirsin.:)
Artık MSI'a hep destek tam destek. :D

- - - Güncellendi - - -

En iyi derken F/P ürünlerde en iyi diyebiliriz. Asus var. Alienware var.
Evet F/P açısından en iyisi desek daha iyi olur. Ama piyasadaki yerini baya sağlamlaştırmıştır bu kategoride. :D

- - - Güncellendi - - -

Bir kaç yerde ısınma sorunu oluyor demişler acaba bu genel bir şey midir?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı